Ohlédnutí za rokem 2014

1. ledna 2015 v 6:00 | Katy<3 |  Mix


První letošní článek na tomto blogu bude poněkud nostalgický. Zavzpomínám si v něm na rok předešlý- poměrně úspěšný.
Dovolím si však začít rokem 2013, kdy jsme přišli 23.12. o naši milovanou Viky. Po její smrti jsem se nemohla dívat na prázdnou klec a místo nazdi, a tak jsem hned 10.1.2014. přinesla Huga, což byl, stejně jako Viky, papoušek agapornis, ale jinak zbarvený. Nicméně Huga u nás byl pouhý týden. Poté z neznámých příčin zemřel. A tím skončila éra papoušků u nás doma. Ještě jsem zkusila jednou přinést papouška, kterého jsme o prázdninách našli u tety na Slovensku, ale s Morisem to prostě nejde. Takže Ruda spokojeně žije u mého dědy. Dokonce už mu začaly dorůstat pírka na křídlech, takže už je schopen i trochu létat.

30.3.2014. oslavila své šesté narozeniny Kesi. Pro ni byl rok 2014 velmi úspěšný. Poprvé se zúčastnila vořiškiády, na které tedy moc úspěšná nebyla steejně jako na našich závodech, ale absolvovala své vůbec první zkoušky (BH), které splnila, což je něco, o čem jsem ani nesnila.
Za ten uplynulý rok toho Kesi zažila opravdu spoustu. Byla se mnou na různých akcích a koncertech. Má fotku třeba s Michalem Malátným zpěvákem kapely Chinaski, což ona samozřejmě nechápe, ale je asi jeden z mála (pokud ne jedina), kdo s ním má fotku. A dále má fotky i s jinými slavnými lidmi, ale Michal je asi nejznámější.

Své přineseniny oslavil Matýsek, který k 7.5.2014. u nás byl přesně dva roky. O Matýskovi toho moc napsat nejde, jelikož je spíše samotář. Za důležité bych snad považovala to, že se mu na těle začaly dělat boule (snad tukové kuličky), které ho však kromě estetiky nijak neomezují.

V květnu také oslavil své první narozeniny Moris. 15.5.2014. to byl přesně rok, co je na světě. Já vím, že Moris za nic nemůže, ale kolikrát bych byla radši kdyby u nás nebyl. Donesli jsme si ho totiž jako "náhradu" za Mikešku, kterou srazilo auto.

Další přineseniny jsme slavili 3.6.2014. Byly to dva roky od doby, co mamka domů přitáhla dva kotata. Mikišku a Larryho. Musím říct, že Larry vypadá spíše na deset let než na pouhé tři roky. Pořád někde chrní nebo se cpe.

30.7.2014. byl to přesně rok od doby, co nás opustila má milovaná Mikiška, která mi pořád hrozně chybí.

Když už jsem zmínila Mikešku, tak nesmím zapomenout zmínit kotata, která zachránili sousedky. Dva kocourci jsou u nás jako doma. Chodí si k nám kdy chtějí a odcházejí kdy chtějí. Kočička je spíše plachá a čím dál více se nás straní, ale někdy ještě přijde na granulky. Poslední kocourek k nám nechodí vůbec. V souvislosti s Miki jsem si na ně vzpomněla, protože jeden z "našich" miláčků je Mikešce docela podobný.

Izzie oslavil již třetí rok u nás 25.10.2014. Jednou z novinek pro mě bylo, že je to veliký mazel. Vždy měl rád společnost, ale na nějaké hlazení moc nebyl nebo jsem si toho nevšimla. Poslední dobou chce pořád drba na čele. Za uplynulý rok také způsobil mnoho škod, jakožto asi každý králík, který rád ochutnává kabely.

Poslední datum je 26.12.2014. vlastně 25.12., jelikož to jsem dostala k narozeninám nejnovějšího člena smečky- křečka Pepu. Více než rok jsem křečka neměla, a tak je to zase něco trochu jiného. Moris je z něj nadšený, ale obávám se, že si ho spíše než jako kamaráda představuje jako pochoutku, čemuž se nemohu divit.

Mikiška

Bedřich

Ruda

Viky

Hugo

Moris

Larry

Levinin

Matýsek

Izzie

Pepa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 larelahachel larelahachel | Web | 1. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

Úžasné fotky. Tie zvieratká sú roztomilé :)

2 Edeal Edeal | Web | 1. ledna 2015 v 21:50 | Reagovat

Týjo, tak to sem toho u vás odehrálo tedy moc! To já by jsem o mém roku tvrdit nemohla.
Ty jsi ho dostala na narozeniny? Já že na vánoce :D
To máte tedy doma takový kočičí útulek :D ? My máme jen Čerta :D
A fotky jsou úplně úžasné! Izzi je ten nejroztomilejší králíček, kterého jsem kdy viděla. Je takový zvláště zbarvený, prostě moc hezký :-)

3 Playfulkitty Playfulkitty | E-mail | Web | 7. ledna 2015 v 22:50 | Reagovat

Nádherní mazlíčci! A stejne tak krasne fotky:)

4 Zuzka z Dicky-sheltie Zuzka z Dicky-sheltie | Web | 26. ledna 2015 v 19:17 | Reagovat

Přesně tak jak leží na fotce Bedřich lehává i moje čičinka :-D
Měla jsi dobrý rok 2014, ale je mi moc líto Huga (a Viky také samozřejmě)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama