Druhá adventní neděle

7. prosince 2014 v 13:36 | Katy<3 |  Mix


Už je to téměř měsíc, co jsem se neozvala, ale mělo to jeden prostý důvod- nic se u nás neděje. A navíc mě blog baví čím dál tím méně. Hodně z mých oblíbených blogů "krachlo", což je veliká škoda. Nicméně nebudu tady ted psát jen bláboly o ničem, ale přejdu rovnou k havěti.

Na Kesi ted nemám moc času, jelikož odjíždím do školy po tmě a po tmě se také vracím, ale snažím se s ní chodit aspon večer na procházky, jenže to ne vždycky výjde. Učím ji ted nějaké nové triky, ale vždy, když si už myslím, že to chápe, tak udělá něco, co mou myšlenku vyvrátí. Poslední dobou mě nehorázně štve tím, že žere kdejaké sajrajty. Máme tady takového "chytrého" souseda, který vyhazuje kosti a podobně do zahrady, odkud to Kesi vyžírá. Už jsem z toho na nervy. Ačkoli přede mnou si většinou nedovolí nic sežrat, tak využívá každé vteřiny, co není pod dohledem, aby mohla něco sežrat.

Izzie je ted hrozný miláček. Každý večer se spolu díváme na televizy a nehorázně nás štve, že nám skončily Svadby v Benátkách. Už delší dobu nic nezničil, tak čekám, kdy si to hodlá vynahradit.

Ten můj bramborovitý Mates je nonstop puštěný. Sice se nechce mazlit, ale celé dny je puštěný. Kolikrát ho zapomenu i týden zavřít, tak je prostě tam, kde být chce. Narozdíl od Izziho jsou jeho největší škody bobky mimo klec. Má za klecí takový polštář kachnu, na které hrozně rád chrupká, tak když není v kleci, válí se na kachně.

Larry je nehorázně boží. Bude to znít úchylně, ale má strašně fajný zadek. Na zimu nabral hodně chlupů, tak vypadá, jako koule. Ovšem má to i stinné stránky. Hrozně moc žere, ale furt. Neustále se domáhá jídla a když necháme nějaké jídlo na lince nebo sporáku, tak ho sežere. Je to poměrně otravné. Kolikrát už letí ven, protože poslouchat to jeho knourání je o rozum. Dokonce začal žrát už i granule, tak si nedovedu předsravit, jaká asi bude zima.

A nakonec Moris. Ten nedělá vůbec nic. Sem tam mě nehorázně štve a jinak spí. Poslední dobou si oblíbil spaní na mé posteli a to i v noci. Já spím úplně na krajíčku, aby milost pát měl dostatek místa a pohodlí. Nemá cenu ho vyhazovat, protože se vždycky vrátí. A než usne, tak je to nehorázě dlouhý proces. Prvně si lehne na mě a začne masírovat, když usoudí, že už by to stačilo, tak se začne umývat a umývá se minimálně 15min. Po očistě přichází na řadu pedikúra (ohryzává si drápy), což zabere dalších + - 10min. A když konečně usne, tak se mu na mně neleží pohodlně a přesune se k mým nohou, kde začíná celý proces nanovo. Vždycky, když se vzbudí, tak musí provést takový rituál, aby usnul.

A tedy na definitivní konec- JÁ. Minulý týden jsem byla v Praze a tento jsem byla na Vánočních trzich ve Vídni, takže jsem toho nacestovala víc než za celý minulý rok. Z toho mého cestování a nějakých neustálých akcí už mi nezbývá moc času na zvířenu, ale snažím se, co to jde. Kesi už má slíbenou megaprocházku na vánoční prázdniny. Když už jsem použila slovíčko "mega", tak se musím pochlubit, že jsem byla v Ostravě na Megakoncertu rádia Čas a bylo to opravdu MEGA! A to hlavně mí miláčci Nebe a Mandrage.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 christen christen | Web | 7. prosince 2014 v 14:12 | Reagovat

áhaaa :D velice zajímavé no :D ok ok, pokud vznikne krásná fotka tak možná jj :P ještě uvidím no :P :-)

2 Edeal Edeal | Web | 7. prosince 2014 v 14:27 | Reagovat

Já jsem byla ve Vídni minulý rok, ale bylo tam strašně moc lidí.
To vám jako váš soused háže na vaši zahradu zbytky? To je tedy něco! A Dášenka by udělala to samé jako Kesi 😀 Přede mnou nic a potom hami mňami 😁
Z Čerta je taky pěkná koule 😀
Mates se tedy má! 😃

3 Das Das | Web | 19. prosince 2014 v 20:19 | Reagovat

TelevizI, svaTby. Jen tak gramatická vložka, já jsem na ty chyby hrozně háklivá. Ale neber to nějak špatně. :)
Koukám, že jsi na tom stejně jako já.. na psa čas veškerý žádný, se tmou do školy se tmou ze školy.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama