Prosinec 2013

R.I.P. Viky

24. prosince 2013 v 9:22 | Katy<3 |  Vzpomínáme†

Štědrovečerní vývar o den dříve

23. prosince 2013 v 19:43 | Katy<3 |  Mix
U nás doma vznikla taková tradice, že o Vánocích Kesi dostane k snědku něco, co obvykle nedostává. Obvykle to jsou takové ty odporné psí salámy, které jí však ohromně chutnají. Letos však dostala "domácí" mňamku. Udělala jsem jí takový kuřecí vývar. Vím, že psi nemají žrát vyřené kuřecí kosti, ale Kesi je baští normálně a ještě se jí nikdy nic nestalo. Aby to nebylo jen z těch kuřecích skeletů, tak jsem jí tam nakrájela mrkvičku (i když vím, že pes mrkev nestráví, ale jí chutná) a dýni. Zahustila jsem to vločkami a mamka jí tam ještě přihodila krupky (uvařila jich zbytečně moc). Dochutila jsem to majoránkou a trochu jí to posolila, protože byla zvyklá dojídat kosti třeba od oběda, které byly solené a teď nechce nesolené žrát (samozřejmě jen trochu, protože sůl není zdravá ani pro člověka natož pro psa).
Nakonec toho bylo dost, takže dostala už dnes a ještě má na dva dny. Myslela jsem, že z toho bude úplně hotová, ale poslední dobou je divná, a tak se na to ani moc nevrhla, jen si to v klídku vychutnávala.

Ps. Opravdu jsem neměla v plánu se ozvat :D

Poslední článek

21. prosince 2013 v 14:56 | Katy<3 |  Mix

Snít snad můžu

8. prosince 2013 v 17:29 | Katy<3 |  Mix
Když se řekne advent automaticky se mi vybaví Vánoce a spolu s nimi dárky. A tímhle směrem se já budu ubírat.

Náhlá nostalgie

6. prosince 2013 v 19:14 | Katy<3 |  Mix
Ve škole se teď často nudím (nechápu učivo, takže na to jednoduše kašlu), a tak si většinou pro zkrácení chvíle hraji s mobilem. Nedávno jsem našla videa, která se mi ve starém mobilu vůbec nenačítala a já nevěděla, že je vůbec mám.
Kvalita videí je katastrofální, ale i tak jsem se rozhodala, ža k nim přidám fotografie a celkově je upravím. Na videích je Bobánek (staří známí blogoví vědí, kdo to byl...). A tak si to ponechám na památku.

Žiju, zatím

1. prosince 2013 v 12:25 | Katy<3 |  Mix
Ani netušíte o kolik věcí bych se s Vámi chtěla podělit, ale jsem si jistá, že to nebude nikoho zajímat a více než polovinu věcí zapomenu zmínit.
  1. S Kesinou cvičíme, ale spíš takové blbůstky. Konežně se naučila vstaň a kolečko jen na slovní povel bez gesta. Dále učíme "popros" a "poklona". Když si ji správně navedu, tak alespoň chápe, co se od ní očekává. Taky se snažím o vylepšení chůze u nohy (ikdyž už je to nádhera podle toho, co mi vyváděla kdysi). Přišla jsem na takovou stupidní vychytávku. Prostě a jednoduše jsem změnila styl držení odměny.
  2. Dneska na cvičáku jsem "pomáhala" Karči s jejím téměř tříměsíčním štěnětem BOM. Já tohle plemeno moc nemusí, ale malej Arenji se mi moc líbí. Je to opravdu hodně dominantní pes, ale taky poslušný. Karin si ho chtěla vyfotit, tak jsem ho držela na "obranách" (zatím jenom takové ty začátky... Táhání o hadr a nebo jinou hračku). Na to jaký je to malinkatý prďola má docela dost síly. TADY fotka přímo z dneška :).
  3. Mám opět takovou dívnou náladu, protože u svěžích větříků se narodila šteňátka vrhu "O". Mají ještě volné tři chlapíky. TYHLE. První červeňáček se mi šíleně líbí. No, abych vysvětlila proč mám špatnou náladu z takovéhle novinky, tak je to proto, že bych ho chtěla domů, ale to se mi stejně nesplní :(.
  4. Chtěla bych se omluvit, že jsem tu nebyla, ale nemělo to cenu, když články mnou publikované se na samostatné stránce neobjevovali. Zase blog.cz chtěl nejspíš něco vylepšit, protože vždycky, když se snaží něco popohnat k lepším, tak všechno akorát pos*rou...