Červen 2013

Kes- aneb mnohotváří pes

30. června 2013 v 15:59 | Katy<3
Včera jsem Kesinku vykoupala antiparazitním šamponem, protože se jí pořád dělají ošklivé mokvavé fleky po klíšťatech. Navíc má i břicho nějaké olezlé, takže se na ni podívá mamka a možná pojedeme zítra nebo pozítří k veterináři.
Jinak, abych se dostala k nadpisu- když už jsem ji měla vykoupanou a usušenou vzala jsem jí domu miska a tu taky pořádně vymyla a hned jsem si navážila granule. Kesi koukala tak smutně, že jsem jí je dala sníst doma a nějak jsme se tu zasekly. Vzhledem k tomu, že mamka nebyla doma a stejně jsem musela vysávat, protože tu byl nehorázný bordel, nechala jsem Kesinu doma. Byla tu snad tři hodiny a to jsme celou tu dobu bláznily. Všimla jsem si, že mám v kapsáři nějakou čelenku se svítícíma kočičíma učima, a tak vznikl blázniví nápad Kesinu přestrojit. Prve to byly ony svítící uši pak sluneční brýle a nakonec bráchovo fotbalové tričko a balon.

Hladaví

26. června 2013 v 13:00 | Katy<3
Tohle není hlodavec!! (To jste asi poznali :DD) Je to štěně sousedky a jmenuje se Dášenka.

Nicnedělání děsně zmáhá

22. června 2013 v 10:27 | Katy<3 |  Mix
Jak už asi napovídá nadpis, nic neděláme. S Kesinou jsem snad už týden nebyla na žádné pořádné procházce. Je sice puštěná víc než obvykle, ale je jen na zahradě. Už ani necvičíme, protože bych akorát docílila toho, že by na mě kašlala úplně. Sem tam si poblbneme s diskem (koupila jsem ji nový a docela se jí líbí, ale ona už je stará na to, aby pochopila princip frisbee). Kesi stejně většinu času prosedí ve vaně.
Mimojiné Kesi začala línat, ale tak masakrozně, že jí na zadní noze úplně prosvítá kůže. Je to nepříjemné, když ji ani nemůžu pohladit, protože by zas po celém okrese lítaly chlupy. Mám v plánu jí koupit jeden takový speciální kartáč, ale slečna, která by mi ho donesla, nebyla na cvičáku. Ještě jí potřebuju koupit nový šampon, protože se jí dělají takové ošklivé a bolestivé strupy po klíšťatech.

Tyhle horka nás jednou zabijou

20. června 2013 v 12:07 | Katy<3
Už mě začíná štvát počasí. Buď prší tak, že polovina republiky plave, je otřesná zima, nebo naopak přehnané horko. Prostě už ani to počasí není normální.
Kesi je úplně totálně zmožená a nechce chodit na procházky. Jediné čeho je schopná je to, že když ji pustím z kotce plácne sebou do vany nebo do pergoly pod stůl.
Plánovala jsem si, že bych, teď když nechodím do školy, s ní zašla na Kalich (jedno jezero), ale je to přes deset kilometrů daleko a v tomhle počasí by mi to neušla ani náhodou.
Včera večer jsem s ní teda aspoň zašla k Olzy, aby se vykoupala, ale byl tam pořád ještě silný proud, a tak jsme se brouzdali jen na kraji. Uplaval nám jeden tenisák a Kesi se mi málem utopila. Byl tam totiž takový schod, kdy byla voda asi 10 cm vysoká a pak hned několik metrů (já tam radši ani nešla). Hodila jsem jí klacek v dommnění, že je ještě na tom schodě, ale už byl přímo v řece a Kesi mi ho chtěla přinést, aby mi udělala radost, ,ale sjeli jí přední tlapky z toho schodu a najednou měla hlavu pod vodou a byl tam asi dost silný proud, protože nemohla tu hlavu vytáhnout. Naštěsti to šikolka moje malá zvládla a vyběhla na cyklo stezku, kde ji málem přejela má matikářka na kole. Zní to skoro komicky, ale já z toho všeho byla úplně totálně vedle.


Achjo :(

18. června 2013 v 16:20 | Katy<3
Už jsem si na 100% jistá, že Buffy má tu stejnou nemoc co měl její táta Tommy. Včera totiž nevylezla z pelíšku a jen se krčila a třepala. Navíc když jsem ji vzala zjistila jsem, že má tlupku od krve (Nejspíš krvácela stejně jako Tommy z ucha nebo tlamičky). Je taky napuchlá a moc se jí nechce došlapovat na zadní tlapky. To bylo včera a dneska se najednou zbrchala a před chvílí mi běhala po pokoji. Ovšem s Tomem to bylo taky tak, že se mu ulevilo a za dva týdny byl mrtvý.

Já už ani nechci, aby žila. Ne, že bych ji neměla ráda, ale nechci, aby se trápila stejně jako se trápil Thomasek.

Prožívá úplně to stejné, co on, ale s rozdílem, že ji nemůžu brát do ruk, protože nesnesitalně páchne. Je to ten samý pach, co vylučují samice v říji, ale asi 10X silnější. Je to opravdu nepříjemné a nejde to smýt z rukou skoro ničím.


To oni za všechno můžou...

16. června 2013 v 19:46 | Katy<3
Víte proč jsem tady tak dlopuho nebyla? Je to kvůli Mandrage. Poslední dobou jsem se do nich zamilovala a vymetám všechny blízké akce, na kterých vystupují. Navíc se snažím zprovoznit blog o skupině Mandrage, takže na tenhle blog už nezbývá tolik času.

Nicméně zvířata tou mou novou úchylkou nijak netrpí. Snažím se jim věnovat pořád stejně, ale Kesi musela v době akcí zůstat zavřená v kotci, ale aspoň na druhý den jsem s ní šla, protože jsem byla ještě pořád nabitá z koncertu.

Někdy se určitě zase ozvu, ale ještě nevím kdy.

Matýsek a Izzie po dlouhé době

12. června 2013 v 15:30 | Katy<3 |  Mix
Já vím, že má momentální aktivita na blogu není nic moc, ale prostě se mi nějak nechce. Navíc teď rozjíždím nový blog o skupině Mandrage, takže nemám moc času. Nicméně mám pro vás novou várku fotek Izziho a Matese.

Téma týdne: Romové

11. června 2013 v 12:30 | Katy<3
Nevím jestli je tohle téma jen náhodou nebo je to reakce na první česká paterčata právě romského původu.

Poslední fotky kotěte

10. června 2013 v 17:41 | Katy<3 |  Mix

Fůha

6. června 2013 v 18:57 | Katy<3 |  Mix
Ták s Kesinkou jsem před chvilinkou dorazila z tréninku. Sice není obvyklý den na cvičák, ale domluvila jsem se s jedním ze cvičáku a tak jsme si pocvičili i mimo víkend. ?usí uznat, že to bylo docela fajn. Kesina poslouchala tak nějak průměrně, ale aspoň se pořádně vyběhala. M. jí totiž házel míček a Kes se mohla zbláznit.

Huňáčci

4. června 2013 v 15:04 | Katy<3 |  Mix
Jůj, já jsem tak nadšená :D. Za prvé mi napsala teta, že ve čtvrtek přijede dtuhá teta ze Slovenska, takže mám za nimi přijít. Takže se strašně těším, protože ta teta ze Slovenska je má nejoblíbenější. Prostě ji mám strašně moc ráda a mrzí mě, že přijedou jen jednou za čas :D. Druhá super věc je, že se zatím nenašel nikdo, kdo by si vzal kotě. Třetí dobrá zpráva je, že Mikiška přišla nakonec domů, ale na kotě pořád vrčeí.... Stalo se toho hodně dobrého, ale všechno tady vypisovat nebudu.. .

Kotě

3. června 2013 v 18:43 | Katy<3 |  Animal*
Vypadá to, že koťátko je klučík, ale nechce, abychom ho prohlídli asi se stydí :DD Na 98% si ho vezme strejda pro sousedy, protože mi už máme zvířátek dost a Mikiška s Larrym strašně žárlí. Máme strach, žeby mohli utéct nebo bobkovi ublížit.

Exkluzivní novinka

3. června 2013 v 15:18 | Katy<3 |  Mix
Mamka před malou chviličkou přišla z práce a měla u sebe krabici, ve které nesla malinké kotě. Je mourovato bílé a dlouhosrsté. Zatím nevíme jestli je to holka nebo kluk ani jestli půjde o dům dál nebo si ho necháme. Fotky nemám, protože je strašně vystrašené, ale to napravím ;)


Jonášek a Buffyn

1. června 2013 v 10:25 | Katy<3 |  Animal*
Prďolové žádní nejsou, ale Buffyna vypadá jakoby těhotná byla, jenomže já si zapomněla poznačit jestli byla s Jonášekem nebo ne. Teda vím, že byla, ale poznačila jsem si to před dvaceti dny a to už by musela rodit a prostě si nevzpomenu jestli spolu byli ještě po tom.
Každopádně mám nějaké jejich fotky. Jedny jsou sstarší z doby, kdy jsem Jonáše přivezla ze zverimexu (Jsou to ty na dřevěném stole). A ještě mám pár dní staré, ale Jonáš se poměrně špatně fotí, takže to není nic moc (Fotky na skleněném stole)