Březen 2013

Kdo si hraje nezlobí

31. března 2013 v 14:06 | Katy<3 |  Mix
Vzhledem k tomu, že venku přes noc napadlo asi 15 cm sněhu, a že před chvílí mi dohrál seriál Pretty little liars, poněkud se nudím. Tak jsem si stáhla PhotoScape a začala jsem tvořit, takže vás budu nejspíš následujících dní bombardovat animacemi. Ná mém první veledíle je Miška jak se umývá. (Bylo to od rána poprvé co se pohla, ale opět se vrátila do své oblíbené pozice "klubíčka" a opět to zalomila :D)

5 LET!

30. března 2013 v 9:53 | Katy<3 |  Animal*

Játrové psí pamlsky

29. března 2013 v 12:12 | Katy<3 |  Mix
Suroviny: 1/2 Kg kuřecích jater
1 větší vejce
1 hrnek ovesných vloček

Příprava: V kuchyňském robotu rozmixujeme jatra s vejcem a vločkami. Připravenou směs rozetřeme na plech s pečícím papírem do předem vyhřáté trouby na 180 °C na zhruba 30 minut. Poté placku vytáhneme a necháme vychladnout. Studenou placku nakrájíme do libovolných tvarů, nejpravděpodoběji na malé kostičky. Kostičky dáme opět na plech s pečícím papírem a 10 minut necháme v troubě "vysušit".
Pamlsky skladujte v lednici nanejvýš dva týdny od dne přípravy.

Ať hafíkům chutná Mrkající.(Recept není od nikud okopírovaný!!)

28.3.

28. března 2013 v 13:14 | Katy<3 |  Mix
Dneska mě mamka vzbudilu už v osm. Jako chápete to?! Já mám volno a ona mě probudí s tím, že jedeme nakupovat do kaufu. Když už jsme jeli do města tak jsme se stavili do zverexu. Tedy až po tom co jsme v kaufu čekali půl hodiny ve frontě důchodců, abychom se vůbec dostali k pokladně. Tolik lidí co tam bylo dneska jsem snad ještě nikdy neviděla. Asi to bylo tím, že dnes je první den akce, a proto se tam všichni vrhli dneska.

Ve zverimexu jsem chtěla koupit sprej pro hárající feny, aby Kesinka tolik nelákala všelijaké čokly. Bohužel ho zrovna neměli. Prý jim příjde až příští týden. Když už jsme tam byli tak jsme koupili 10- ti metrovou stopovačku, aby se Kesina alespoň trošičku vylítala a přitom mi neulítla kamsi za psem. Ještě jsem se tam jukla na zvířectvo a zamilovala se do jednoho džungárka. Neměl obyčejné šedivé zbarvení, ale byl hnědý. Pak jsem se ještě chvíli rozplívala nad morčátky. Byli tak hrozně roztomile malinkatí♥.

Doma jsem drapla novou stopovačku a šla ji otestovat. To bylo něco! Kesina se do ní na začátku cesty pořád plantala a já ještě víc. Naštěstí se to v půlce lesa zlepšilo.
Šli jsme přes kolonii do lesíku, kde jsem Kesinu fotila a fotky najdete pod článkem. Sem tam se ještě zaplantala mezi stromy, ale je to pořád lepší než by si šla zařídit štěňátka. Když jsme přešli les rozhodla jsem se, že půjdeme přes koleje a pak někam dál. Já sice přes koleje chodím nerada, protože jsem poměrně slepá a je možné, že bych vlak neviděla a zkončila jako placka, ale naštěstí se tohle dnes nestalo a jsem pořád 3D :D. Pak jsme to vzali k bývalé pastvině s tím, že ji projdeme a vrátíme se domů, jenže jsem nevěděla, že mezi lesem a pastvinou protéká říčka. Ona to není žádná široká řeka, ale příkop kolem ní je poměrně hluboký, takže bych se jen těžko vyhrabala nahoru. Po chvilce jsem našla jedno nižšší místěčko a tam jsme to přelezli. Na pastvině jsem ještě Kesinu potrápila s focením a pak jsme šli domů.

Kesině jsem zametla kotec a sledovala její smutný výraz, když ji docvaklo, že ji oparvu na volno teď nepustím ani doma, ale hold to bude muset ještě chviličku vydržet.

Thomas, Buffy, Timmy

28. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Animal*

Procházka okolo Olzy

27. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Všehochuť

26. března 2013 v 14:13 | Katy<3 |  Animal*
Včera jsem natočila s Kesinou další video. Sice se o něm nedá říct, že by na něm předváděla poslušnost nebo něco tomu podobné, ale já se smířila s tím, že z ní nikdy pes nebude.
Kdybych se s ní od malička věnovala dogdancingu nemo aspoň něčemu tomu podobné, tak bych asi udělala líp, protože ji byví dělat blbosti, ale teď už je pozdě.
Začátek je nehorázně rozkostičkovaný a nemám vůbec tušení proč tomu tak je. První záběr je jenom ukázka toho jak miluje ten talíř tedy teď už spíš cedník. Druhý záběr, který poznáte podle změny místa je důkaz o tom, že i labouš je trhač. Bohužel mi zavazely pod nohama klacky, které tam natahal jeden debil. Třetí záběr (černobílí) je z úplně jiného místa než u nás na zahradě. Ze začátku jde vidět jak se něco otírá o toťák, tak to je prostím pěkně Mikiška, která opět šla s námi na procházku. Čtvrtý záběr není, protože to video je přehnaně dlouhé a už teď pochybuju o tom, že se najde nějaký trpělivý člověk, který by se dokoukal až do konce.
Mimochodem já se normálně nepohybuju jako pařez, ale je to zaviněno kostkami ledu, které mi proudily žilami. A vlastně né já jsem prostě poleno :D

Viktorka

26. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Animal*

Larry a Miki

25. března 2013 v 18:10 | Katy<3 |  Animal*

Ultrasuperdlouhý video

25. března 2013 v 16:52 | Katy<3 |  Mix
Možná už podle nadpisu vám docvaklo, že Vám tady dám video.
Je tak nehorázně dlouhé, že nekteří se ani nedodívají do konce.
Je na něm Kesi a sousedovic Rex. Není to moc dobře vidět, ale Kesi Rexa vodila na vodítku.

Video je "upravené" jen díky této osobě---> :) . Vlastně ani upravené nijak extra není, ale na to, že jsem nevěděla na co klikám to dopadlo dobře :D


Na načasování záleží!

25. března 2013 v 15:58 | Katy<3 |  Mix
Včera, když jsem šla s Kesinou na cvičák utekl za Kesou jeden maltezáček. Dokonce za ní odběhl třikrát a ten co ho venčil ho nějak nemohl odchytit. Naštěstí se Kesina jenom naježila jako dikobraz.
Následně jsem ji pustila, aby se vylítala se štěňaty, ikdyž ji normálně nepouštím, protože se pak hůře soustředí na cvičení. Byla tam jedna obrovská hromada chlupů a boxer. Na boxera pořád vrčela a štěkala, ale myslela jsem si, že je to kvůli krabích tyčinek, které jsem měla v kapse. S tím druhý chlupatým se snesla dobře. Vlastně ho úplně přehlížela.
Když jsme jeli s vedoucí domů autem Kesi začala histerčit. Je zvklá, že jezdí v autě ve předu pod nohama, ale včera se jí na tom něco nezdálo. Pořád funěla, skučela a kvičela a já nevěděla proč.
Až když jsem přišla doma ke Kesinčinému kotci tak jsem zjistila, že hára. Tím pádem se ta její přehnaná přecitlivělost vysvětlije.
Zatím je ve fázi, kdy pro mě udělá cokoliv řeknu a pořád se u mě drží, ale za pár dní nastane kompletní zatmění mozku a nebude ani trochu poslouchat. Navíc mi vždy uteče. Ikdyž ví, že pak dostane na zadek a dokonce i ví, že já vím, kde ji mám hledat, ona si to prostě nemůže odpustit. Teď už poznám to co předchází jejímu útěku. Drží se u mě asi dva metry a kouká na mě a na cestu. V tu chvíli já jdu okamžitě pro kolo, abych se jeho vytahováním později nezdržela. Už se dokonce stalo, že jsem na místě, kde utíká byla dříve než ona a to jí potom málem oči vypadly jak mě tam viděla.
To, že uteče pokaždé na jedno místo by byla poměrně výhoda, kdyby se to místo nenacházelo až za železničním přejezdem. Kesi má totiž tu nevýhodu, že v době hárání se z ní stává zároveň i sebevrah. Koleje přeběhne jen tehdy, kdy tam zrovna jede vlak. Už několikrát jsem ji málem viděla rozmáznutou na kolejích a nechápu jak se jí může povest přeběhnout před jedoucím vlakem jenom metr od něj.
Bohužel ji nemůžu pustit ani na zahradě, protože ji nemáme oplocenou. Takže budou následovat "vodítkové" procházky a v neděli si vezmu ze cvičáku stopovačku.

Zrovna jsem měla v plánu začít s ní makat, ale proti přírodě nic netmůžu. Tedy mohla bych, ale mamka Kesině kastraci prostě zapolatit nemůže. V tomhle ohledu bych byla daleko radši, kdybych měla psa, a ne fenu.


Nacpaná neděle

23. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Krabí tyčinky

22. března 2013 v 20:17 | Katy<3 |  Mix
Dnes jsem se dokopala jít s Kesulou na procházku. Byly jsme prač asi třičtvrtě hodiny. Bohužel už se stmívalo, takže jsem foťák ani nebrala, protože fotky by stejně nevypadaly moc pěkně. Musím se přiznat, že jsem nefotila ani včera což je u mě hrozně divný, protože se to od doby co jsem ho dostala stalo poprvé. Prostě fotím téměř celý den.
No abych se dostala k těm krabím tyčinkám... Mamka koupila krabí tyčinky, ale chutnaly spíče jako hobliny, takže jsem je dala Kesině. Teda nedala jsem jí je jenom tak, ale použila jsem je místo piškotků. To by jste museli vidět. Chutnaly ji tak strašně, že dokonce i POSLOUCHALA! Málem mi je sežrala i rukou. Ještě mám v ledničce tři, tak je vezmu v neděli na cvičák, aby se mohla ukázat i v pozitivním světle, a ne jenom jako ten pošuk bláznivý.

Fotka je stará jen pár dní. Je na ní malinký Mareček, který Kesinu úplně miluje a vždy, když je venku chce se jít podívat na toho hafíka.Možná jste si v menu všimli "rychlého infa". Je tam napsáno, že Timmy už je zpět u své páníčky. Málem jsem ho nedala, dokonce mi ho paní B. chtěla nechat, protože viděla jak moc jsem se do něj zamillovala, ale mamka dalšího křečka mi nepovolí. Hrozně se mi stýská. Pořád ještě krájím po třech kusech zeleniny, protože zapomínám, že už mi doma zbývají "jenom" dva křečci. Jestli se něco s mimči, která čeká Buffyna stane, tak Timmoše budu mít zase doma na "druhé svatební cestě". :)


Dárky pro Kesinu

22. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Matýsek a Izzie- Fotky

21. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Izzie- Fotky

20. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Prosím hlásek

19. března 2013 v 18:27 | Katy<3 |  Mix
Mooc prosím o hlas v anketě tady (Katy a morče Mates)
Na tu soutěž jsem narazila až teď a to jenom díky Ixis. Fůů zajímavé soutěžit a ani o tom nevědět.

Žiju! Ale né na dlouho

19. března 2013 v 14:42 | Katy<3 |  Mix
Po delší době samých před nastavených článků se konečně ozývam. Měla jsem zaracha kvůli kouli z čejáku (a ještě k tomu nehorázně dlouhou přednášku a tom jak udělám příjmačky). Dneska mi ležel na stole lísteče se vzkazem "ukliď a můžeš na PC" :) Takže jsem tu :D Ale ne na dlouho, protže jsem si dneska nasbírala dvě čtvery z matiky, ale ná mou obranu jsem měla i jedničku a svojku z opravy :D Už se těším až zase dostanu zaracha. Až dopíšu tenhle článek tak opět nějaké články s fotkama přednastavím, protože když jsem namohla na kompa pořád jsem fotila :)

Matýsek- Fotky

19. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix


Timmy- Fotky

18. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix

Tommy- Fotky

17. března 2013 v 8:00 | Katy<3 |  Mix

Kesina- Fotky

16. března 2013 v 8:00 | Katy<3 |  Mix

Buffy- Fotky

15. března 2013 v 10:00 | Katy<3 |  Mix