Leden 2013

Článek

31. ledna 2013 v 18:30 | Katy<3 |  Mix
Dnes jsem se pokusila natočit slíbené video. Tedy natáčel ho bratr a podle tuhu to tak taky bohužel vypadalo. Výsledkem je něco naprosto nepoužitelného. Já tam v podstatě ani nebyla. Natáčel tam střechu budovy, která byla za námi, protože milost pán nedokáže dřepět a třepou se mu ruce. Navíc tam byl i soused s malinkým Rexem a ten tam několikrát vběhl do záběru a Kesinu otravoval. Pokusím si najít nějakého kameramana na úrovni. A brácha může zapomenout, že by ještě někdy dostal můj foťáček do rukou.
Moc jsem s Kesinou dneska venku nebyla kromě toho pokusu o video jsem s ní byla janom na poli, ale ještě jí půjdu dát večeři takže se trošičku vyběhá. Na zmíněné "procházce" s námi byla i Mikiška. Ta kočka je naprost příšerná a chce všude se mnou. Většinou z ní jde vidět jenom špička rezatého ocásku, ale ona si to vynahradí tím hlasitým mňaučením. Miluju když ji vezmu s sebou na pole a ona si pak lehne do trávy a když okolo běží Kesina vystartuje a snaží se ji předběhnout. Nebo když cvičím s Kesi a ona přijde a začne se kolem ní lísat. Frajerka asi ví, že teď o ní píšu, protože na mě hází takové divné pohledy (leží mi vedle monitoru)
Ták Kesinu a Mikišku máme z krku:D
Normálně Izzimu chutná jogurt. Ze srandy jsem mu dala olíznout lžičku a on chtěl další a další. Samozřejmě to byla jenom vyjímka, normálně mléčné výrobky nejí teda spíš mu je nedávám. Hrozně mě to překvapilo, že králíkovi chutná jogurt. Prvně se snažil okousávat lžičku, ale pak přišel na to, že ji má jen olyzovat. Teď mě tu kouše do nohy. Za chviličku půjdu pustit ještě Matýska, aby se taky proběhnul.
Mamka si teď Matýska hrozně oblíbila, protože Maty když vstoupí někdo do pokoje začne kvičet a mamka si myslí, že ji má prostě hrozně rád. Vždycky mu jde dát mrkev a ůžasně si pokecá. Hlavně, že když Mates bobkuje po obýváku tak na něj nadává. Teď si oblíbila i Izziho, protože ten drzoun si prostě umí získat srdce každého. Jednou seděla mamka v křesle, jedla jablko a ten drzý ušák vyskočil na křeslo a začal ohryzávat její jabko. Málem mamce vypadly oči, protože byla zvyklá, že Bobek se s lidmi bavit nechtěl a Izzák je pravý opak.
Larryho jsem dneska skoro neviděla, protože chrápal na televizi (samozřejmě, že né na té tenké.. asi by se tam leželo špatně :D). Teď je asi venku.
Křečáci jako obvykle hlodají mřížku klece a asi jsou happy.

Na výzo mám jednu trojku a šest dvojek. Nejvíc mě naštvala dvojka z těláku. No a ta trojka se mi taky nezamnlouvá, ale hlavní je, že mám celkový průměr 1,47. Z minulých vysvědčeních mám1,50 a 1,56. Na školu, na kterou se chci dostat berou s doporučeným průměrěm 1,50. Takže bych měla zabrat a nepodělat příjmačky.

Ufff... Docela jsem se rozepsala a v podstatě psala o ničem, ale mě to nevadí. Půjdu za Kesi a Vy se mějte pěkně a hlavně si pořádně užijte volný pátek.

Tak co?

30. ledna 2013 v 19:39 | Katy<3 |  Mix
Nějak mi docházejí nápady co bych tady měla přidávat. Nechci totiž, aby se to tady zvrhlo v nějaký můj deníčkovský blog.
A proto se ptám: Co tady chcete?
Napadlo mě natočit video jak učím Kesinu "slalom" (nevím jaký je na to povel, ale je to prostě jak se motá mezi nohama při chůzi) Jenomže nevím kdo by to natočil. Možná zaměstnám zítra brášku. Ovšem jen jestli mě mamka za vysvědčení nezabije. Pokud jo tak se s Vámi loučím a všechny jsem Vás měla ráda.

Modelka

29. ledna 2013 v 16:41 | Katy<3 |  Animal*
Fotečky jsou sice už asi dva týdny staré, ale jsou něčím zvláštní. Nevím jak Vám, ale mě se hrozně líbí, protože na většině je rozostřené pozadí. Některé budou na ležeto tak budete muset naklonit hlavu :d
Tahle se mi líbí nejvíc.
Miluju když natáčí hlavu, aby se mohla juknout co to tam je.
Zvědavka jedna!
Pohled na rozloučenou. (těsně před tím než mi uletěla zpátky do klece)


Taková trošičku podrchmaná. To měla z toho jak jsem ji v rukaci brala z klece.
A tady jsou ty ležaté. Takže stačí hlavu naklonit vlevo a je to ok.


28.1. R.I.P. FERDO

28. ledna 2013 v 19:51 | Katy<3 |  Animal*
Ferdíček ještě ráno skákal po "budlíku" a vypadal docela vesele.
Večer když jsem ho chtěla vyfotit s Buffynkou jsem zjistila, že žádný aktivní tvoreček se pod domečkem neschovává. Bohužel myšky toho asi moc nevydrží a to je prostě život.
Na druhou stranu mamka domluví křečka od paní Bohdany, aby ho k nám přivezla na námluvy k Buffynce.

Sama tomu nevěřím

27. ledna 2013 v 18:39 | Katy<3 |  Mix
Já dneska šla na cvičák! Jeli jsme vlakem a pak to vzali pře pole. Naštěstí jsme se nějak vyhli ve vlaku průvodčí takže jsem si krásně vezli zadky zadara :D. Na cvičáku jsem jako obvylke byla první. Za 15 minut přišel ten, kvůli kterému jsem tam šla. Jenomže ho více zajímalo dřevo na vytopení klubovny, protože se tak trochu bojí kdy přišla vedoucí a nebylo by tam teplo, že by ho "seřvala". Potom přišla jedna nová paní a já jí pomáhala narvat pejsana do kotce, protože má novofundéláka a sama ho tam nemohla dostat. Pomalu začali chodit i zbývající a šlo se vypít kávíčku/ čaj. Okolo toho chystání se motal on♥ a ještě jeden pán. Takže všechny ženské jen s údivem koukali jak je on♥ šikovný a pak ho opět začali vychvalovat jaký on bude suprový manžel.
Pk jsme šli na plac a "cvičili". Já tomu s Kesinou moc nedala, protože jsem byla promrzlá a to ikdyž on♥ topil.
Pak jsem se na to už vykašlala a šla na vlak. Cestou nás míjel jeden pán, který má suprového NO myslím, že už má za sebou hodně zkoušek. Překvapilo mě, že mě zná jménem ( moc s námi čas v klubovně a tak netráví) zeptal se mě jestli nechcu hodit na vlak, ale odmítla jsem, protože jsem měla ještě hodinu a Kesi by se tam nudila.
Na nádraží jsem ji ještě pustila na čtvrt hoďky a pak jel vlak. Opět jsme jeli tím novějším "elefántem". Nastoupila jsem rovnou k průvodčímu, ale chtěl zaplatit jen lístek za mě. Takže Kesina opět jela zadara.

Video

26. ledna 2013 v 19:52 | Katy<3 |  Animal*

Má lenost jednou někoho zabije

26. ledna 2013 v 12:05 | Katy<3 |  Mix
Už se pomalu stává pravidlem, že nechodím v soboty na cvičák. Docela mě to mrzí, ale já mám tak praštěnou povahu, že se jen málokdy dokážu k něčemu dokopat. Sice se mi na cvičáku líbí a když má Kesina dobrou náladu je to naprosto úžasné dokonce ikdyž moc neposlouchá tak se mi tam líbí, protože tam je jeden člověk, kterého mám docela dost ráda. Jenomže na druhé straně mě straší ta cesta. Teď když je všude sníh bych přes cestu, kterou chodím normálně asi neprošla. Namísto 45 minut bych šla asi hodinu.

V neděli sice jezdím vlakem, ale i tak je to od nádraží ještě půl hodiny. Jde to obejít kolem hlavní cesty,jenže je to tam nasolené a Kesině by to nedělalo dobře na tlapky. Takže se budu muset překonat a jít přes pole. Slíbila jsem totiž jedné slečně, že jí přinesu fotky jejího vlčka Alíka. Navíc tam ta osoba co mám ráda chodí taky a už se mě ptal jestli přijdu a já řekla, že jo takže nemůžu zklamat.

Kesina

25. ledna 2013 v 14:54 | Katy<3 |  Animal*

Klucí

24. ledna 2013 v 17:06 | Katy<3 |  Animal*
Fotky jsou sice hodně podobné, ale já fakt nevěděla, které vybrat.

Ferdánek

23. ledna 2013 v 19:24 | Katy<3 |  Vzpomínáme†
Jméno: Ferda
Zvíře: Laboratorní myš
Zbarvení: Bílá
Barva očí: Červená
Zakoupen v: Zverimex v Bohumíně
Přinesen: X.10?. 2012
Majitel: Můj bráška
Zajimavosti: Na to jak je malinký neuvěřitelně vysoko vyskočí

Ušáci mého života

22. ledna 2013 v 17:59 | Katy<3 |  Mix
Za celý život jsem vlastně moc králíčků neměla. Byli pouze dva.

1)Bobo
Tohoto králíčka jsem dostala ke svým pátým narozeninám. Původně jsem si vybrala jiného, ale mamka řekla, že se jí nelíbí a vezmeme si toho co se líbí jí.
Byl to zverimexák, ale s dokonalým zbarvením, které jsem viděla jen u králíčků s papíry nebo u tvz. beránků.
Pamatuji si, že první co zahlídl byl babičin byt a vezli jsme ho v kabici v kočárku s tehdy ještě malým bráškou. Taky si pamatuju jak se babičce vyčůral na sedačku z toho stresu.
Nikdy nebyl příliš krotký, protože jsem byla na takové zvířátko malá a nedokázala ho ochočit. Mezi jeho záliby patřilo utíkání z venkovního výběhu, který mi taťka svařil speciálně pro Bobka. Dožil se docela pěkného věku a to nějakých devíti let. Ke konci svého života chtěl být co nejvíce s námi.
Nikdy nezapomenu jak od rána nechtěl jít ven a já ho vzala na zahradu a položila na trávník, ale on si jenom lehnul. Tehdy jsem bračela ještě když žil, protože jsem věděla, že brzo bude konec. Trápil se celý den a já ho po celou tu dobu držela v náručí a brečela. Chtěla jsem ho nechat utratit, aby se netrápil, ale zrovna byla sobota a na veterině nikdo nebyl. Strejda mu to chtěl ulechčit a řekl mi, že ho "klepne po hlavě". To se mi nelíbilo a chtěla jsem ještě počkat a tuto možnost bych si vybrala jako tu poslední. Kolem půl sedmé jsem ho dala do klece a když jsem za ním o půl hodiny později přišla srdíčko mu už nebilo. Zemřel 22.8.2011 s sedm hodin večer.
Je mi hrozně líto, že se mi některé vzpomínky už vyprášily z hlavy, ale na vždy si budu pamatovat, že to byl můj první králíček, kterého jsem strašně milovala ikdyž jsem to tehdy nedokázala dát dostatečně najevo.
Mrzí mě, že némám moc fotek Bobíka.

2) Izzie
Potom co mi umřel Bobek jsem byla rozhodnuta, že dalšího králíčka určitě chci. Jednou měli ve zverimexu takovou akci, že měli nejvíc králíčků v okrese. Jeli jsme tam a já si vybrala krásného beránka jenže mamce se nelíbilo, že měl velký nohy takže mi nakázala, že si vezmu tuhle samičku. Doma jsem zjistila, že to stejně není ten králík, kterého jsem si vybrala, ale už byl prostě můj.
Nakonec se z ní vyklubal/a kluk.
Myslím, že Izzinka tady nemusím vypisovat, protože je na mém blogu hodně jeho fotek a vůbec všelijakých článků.

Jeho fotek mám hodně, a proto tu dávám jen jednu. Sice je nekvalitní, ale všimněte si toho vyplázlého jazyku. (je docela stará)

Nafučený ušák

21. ledna 2013 v 16:13 | Katy<3 |  Mix
V sobotu jsem preventivně Izziho vystříkala sprejem proti blechám. To se mu nelíbilo a furt sebou cukal. Až cuknul tak moc, že se mi podařilo mu to stříknout do oka. Ten den byl ještě v pořádku akorát chtěl jít do klece.
Včera byl nějaký podezřelý. Ležel v kleci a když jsem ho chtěla vyndat povolil všechny svaly a byl jako hadr. Když jsem ho dala zpátky tak sám vyskočil z klece a utíkal do obývaku. Tam se rozvalil pod stolem a vůbec nekomunikoval. Dokonce když jsem ho česala na škrábadle pro kočky tak si tam lehnul ( to normálně nikdy nedělá... Spíš je nervozní a snaží se seskočit dolů ). Pustila jsem ho v kuchyni a on si tak pomaličku dohupkal zpátky do obýváku a lehnul si k topení. Nechtěl ani žádnou dobrotu. Když jsem o něj projevila zájem akorát otočil hlavu, aby mě neviděl.
V úmyslu, že ho Matýsek rozveselí jsem ho taky pustila do obýváku. Maty však přišel k Izzimu čuchnul k němu a vyvalil se vedle něho. Mamka se ze mě dělala srandu, že se ne mě domluvili. Mates se pak šel projít, ale nakonec opět zaparkoval vedle Izzinka.
Později jsem vzala Izzu a dala ho zpět do klece. Opět se tam jenom vyvalil. Nechtěl vůbec ani jíst ani pít. Už jsem si myslela, že se mu vážně něco stalo, protože jindy je žravý jako kobylka.
Dnes ráno už baštil seno takže se milost pán asi uráčil přestat trucovat. Je docela neuvěřitelné, že zvířátko jako je králík taky dokáže být uražené.

Roste do štěněte

20. ledna 2013 v 12:37 | Katy<3 |  Mix
Teď když je sníh Kesince nějak zamrzl mozeček. Pořád lítá jako střelená a nejde se s ní domluvit. Kvůli toho jsem s ní dneska ani nešla na cvičák ( nebo to možná bylo tím, že se mi nechtělo vstávat :D ).
Pořád spolu blázníme a válíme se ve sněhu. Hrozně ji začalo bavit přetahování o hračku a teď když jsdu ven a mám na sobe minimálně tři vrstvy oblečení mi ani nevadí, že se o mě opírá tlapkami. Když viděla, že mě shodila do sněhu měla z toho hroznou radost.¨
Asi ji dneska zapřáhnu do saní, aby jí trošku té přebitečné energie ubylo.Ještě sice budu muset vyhrabat sáňky ze sklepa, ale co já bych pro tu moji potvoru neudělala.
Taky teď našla zálibu v kradení hraček. Pořád od někud nosí pískací hračky a pak si je jde pěkně schovat do boudy, abych jí je náhodou neukradla.

Bude Buffynka maminou?

18. ledna 2013 v 16:03 | Katy<3 |  Mix
Jedna mamčina spolupracovnice má syrského křečka. Já ho viděla když byl ještě malinký, ale nic moc mě na něm nezaujalo. Teď je prý hodně velký má úžasnou barvu.

Pokud tedy Ferda nebude ( už vypadá opravdu blbě a má na sobě hrozně moc růžových míst a to znamená, že mu začala řídnout srst) přiveze mi paní Bohdana toho jejich krasavce. To znamená, že pokud by šlo všechno jak má být měla by Buffina miminka.

Byl by to třetí vrh, od kterého bych měla matku doma. Jednoho bych si chtěla nechat, aby se krev držela stále v rodině, ale mamka by mi to nedovolila.

Modelka moja

17. ledna 2013 v 19:08 | Katy<3 |  Animal*
Opět a zase přidávám fotky. Asi už to hodně lidí nudí, protože jsem si všimla rapidního poklesů komentářů u článků, ale doufám, že se s tím nějak smířím.
Jako model mi pozovala ušáček Izzáček. Musím ho fotit jen když baští, a proto jsou všechny fotky podobné ( i s těmi co už někdy vyšly).
Mám v plánu ještě nafotit Kesinu, ale nejde mi to, protože milostivá si nechce sedat ani lehat. A aby toho nebylo málo tak na sněhu hrozně zaniká. Fotky focené na sněhu mi přijdou všeobecně takové nějaké nijaké.
Fotky-CČ

V neděli

16. ledna 2013 v 17:36 | Katy<3 |  Mix

Božátko moje malinké

15. ledna 2013 v 14:18 | Katy<3 |  Mix
Už asi dvaa dny byla Mikiška nějaká divná. Prostě nebyla tak aktivní jako jindy a takových maličkostí si dobrý páníček musí všímat. Dnes ráno už jenom spala a tak ji mamka naložila do přepravky a jela s ní na veterinu, protože jí jizva po kastraci začala hnisat.
Na veterině mamce pan doktor řekl, že to má z toho jak si tu jizvu pořád olizovala. Navíc měla mít čtyři dny přišitou roušku a ta trubka si ji třetí den oddělala sama, to tomu asi ještě napomohlo. Dostala injekci s antibiotiky a ještě mamka koupila mastičku, aby jí to přestalo hnisat. Hned jí doktor vyndal dva stehy, protože ty měla už roztrhané.
Teď jenom spinká, protože má 40 teplotu. Po těch antibiotikách je taky ještě oblblá.

Bržte nám palce, aby se to už nezhoršovalo a byla co nejdřív fit.

Křečci

13. ledna 2013 v 14:33 | Katy<3 |  Animal*

Živel

12. ledna 2013 v 18:56 | Katy<3 |  Mix
K tomuto tématu se dá psát třeba o různých katastrofách, ale aby to více sedělo k mému blogu napíšu o
Labradorech

Povaha plemene


Všestranný, inteligentní, nekonfliktní a přátelský pes je oblíbený nejen jako rodinný společník. Někteří labradořizachraňují životy, jiní se stávají nedocenitelnými společníky lidí s těžkým handicapem a to stále ještě není vše, v čem toto sympatické plemeno vyniká.

Labradorský retrívr je u nás v posledních letech velice populární. Mezi jeho přednosti patří milá a neagresivní povaha, hravost, skvělý čich a láska k vodě. To z něj dělá skvělého psa s širokým využitím. Labrador není jen hezké plemeno vhodné na zahradu. Je to skvělý stopař, hledá drogy, bývá skvělý vodní záchranář, ale i oblíbený vodicí pes. Labrador má mírumilovnou povahu, je přátelský a společenský. Tento pes miluje rodinu a nerad bývá sám. Pak má čas a chuť "zlobit". Vyhledává lidi i zvířata a zapojuje je do hry.

Popis labradorského retrívra

Fenka labradorského retrívra je vysoká 54 až 56 cm, pes měří 56 až 57 cm. Průměrně váží asi 25 až 34 kg. Hmotnost není dána standardem, avšak mnoho těchto psů sužuje problém s nadváhou. Mají totiž obrovský apetit , jsou vděční strávníci, ale rychle se kulatí a leniví. Obezita u psa je závažný problém. Labradorský retrívr je silný, mohutný pes chovaný ve třech barevných variantách - žlutý, černý a čokoládový. Čokoládová barva je u nás ještě stále poměrně vzácná. Všechny varianty mají hnědé oči. Uši jsou svislé. Srst labradora je krátká, lesklá, jemně zvlněná, hustá a poměrně tvrdá. Velice hustá podsada dobře chrání psa před nepříznivým počasím.

Klasifikace FCI

Číslo standardu: 122/ 29. 01. 1999 (Velká Británie), země původu: Velká Británie, zařazení v FCI: FCI VIII - Slídiči, retrieveři a vodní psi, sekce 1: Retrívři, pracovní zkouška: ano, oficiální zkratka v ČR: LR.

Základní péče o psa

Labradorský retrívr nevyžaduje složitou úpravu srsti.Doporučuje se srst pročesat alespoň jednou týdně. K odstranění nečistot obvykle stačí jemný kartáč a mokrý hadr. Labrador je aktivní plemeno, k udržení dobré psychické i fyzické kondice a zdraví je ale potřeba psa zaměstnat. Má rád delší procházky, rád se učí něco nového a na některé kynologické disciplíny má doslova talent. Snad kromě obrany, která mu vzhledem k jeho povaze nedělá dobře. Je nezbytně nutné, aby měllabrador většinu dne společnost, samota ho stresuje.Labradorský retrívr potřebuje k uchovnění úspěšně absolvovat pracovní zkoušku. Pozor na některé choroby, jako dysplasie kloubu. Mezi těmito psy se objevuje iepilepsie a alergie. Při výběru štěňátka proto obzvlášť pozor!

Historie plemene labrador

Labrador je pes, který miluje vodu. To proto, že jde o původně rybářské plemeno. Labradorský retrívrkoncem 18. stol. pomáhal tahat rybářům sítě z vody. Černému psu se říkalo novofundlandský pes, stejně jako jeho těžšímu a chlupatějšímu příbuznému. Později byla tato dvě plemena odlišena. Žlutý labrador se objevuje až na konci 19. stol. K nám se toto nádherné plemeno dostalo až roku 1971. Zde se od retrívra očekávala jiná povaha. Labrador je milý a neagresivní pes. Neznalost způsobila nepříznivý vývoj labradora u nás. Dnes už plemeno odpovídá mezinárodnímu standardu.

Někteří lidé prostě vůbec neuvažují hlavou

12. ledna 2013 v 11:58 | Katy<3 |  Mix
Před pár dny jsem tu psala o sousedovic Beníkovi, že ho srazilo auto. Teď už mají nového psa. Prostě nechápu proč si berou psa na zimu domů když jsou navíc všichni alergici. Štěňátko je krásné, ale je mu teprve pět týdnů a žádný člověk, který má rád psy by štěně nedal pryč od maminky.
Viděla jsem navíc souseda jak si před chviličkou nesl domů nějakou kovovou konstrukci, která je až moc podobná kleci. Takže toho malého chudáčka Rexíka asi budou mít zavřeného v kleci, ale nejsem si tím jistá nebo vlastně jsem si tím jistá, protože tohle by k nim úplně přesně sedělo. Ještě jsme se doma bavili kde ho vyhodí ven do kotce. Kotec navíc nemá ani střechu...
Jsem z toho celkem zděšená jak moc jsou s prominutím blbý.

No není k sežrání :-)*** Bobíšek malinkatý :-/

Den poté

10. ledna 2013 v 17:14 | Katy<3 |  Animal*
Larry i Mikiška jsou už úplně oukej.
Larry sice ještě včera nemohl sedět, ale první co bylo tak se chtěl dostat ven. Pořád se umíval a asi zjistil, že mu "něco" chybí.
Mikiška včera normálně skákala po prolézadle. Měla jsem strach, aby si nepotrhala stehy, ale ona něco vydrží. Večer sama vyskočila ke mně na postel ( Máme poschoďovku takže je to vesoko). Chodila sice nehrbená, protože ji ty stehy tahaly, ale už si asi zvykla nebo se jí nějak povolily. Teď už šla ven.
Včera taky dostali kapsičku, a protože od rána nejedli málem se u té mysky málem sežrali.
Ps. Včera jseme s mamkou dělali dort pro strejdu s ovečkama z marcipánu. Byla to prplačka, ale myslím, že jsme to celkem zvládli.

Kastrace

9. ledna 2013 v 20:52 | Katy<3 |  Animal*
Dneska ráno kolem osmé mamka odvezla Larryho a Mikišku na veterinu. Byli tam až do půl páté. Když jsme si pro ně přijeli házeli na nás škaredé pohledy. Doma se Larrymu pořád plantaly nožičky a nemohl je nějak dát do chodu všechny naráz. Teď už je docela ok. Už dostali kapsičku.
Mikišce popozítří mamka musí "odpárat" z bříška roušku a za deset dní pojede vytahovat stehy.
Doufám, že teď nebudou mít důvod utíkat z domů a bude me je mít déle než ty ostatní kočičáky :)

Matyn- Fotky

8. ledna 2013 v 15:50 | Katy<3 |  Animal*


Takový debil

7. ledna 2013 v 18:17 | Katy<3 |  Animal*
Asi před hodinou sousedovi (9 let) přejel neznámý člověk psa. Byl u toho i můj bratr (10 let) člověk sousedovi řekl, že psa pohřbí a s tím ho naložil do auta. Rodina teď vůbec nic neví. Jestli žije nebo ne. Nebo spíše jestli žil. Mají tušení kdo to mohl být a z vlastních zkušeností vím, že to není dobrý člověk. Navíc je to myslivec takže je možnost, že ho odvezl do lesa a tam ho zastřelil. Rodina už byla na veterině, ale nikde o něm neví. Navíc auto odjíždělo směrem kde jsou lesy a pak už jen Polské hranice. Chtěli by vědět co se se psem stalo a proč vůbec ten člověk takhle zareagoval. Pokud to byl ten, kterého si myslíme moc dobře věděl, že klučina bydlí tady. Mohl psa vzít a zanést ho jeho rodičům. Dotyčnému se snaží momentálně kontaktovat za pomoci souseda, který je taky myslivec a byli domluveni, že jdou do lesa. Byli jsme se podívat s Kesinou jestli ho náhodou nevyhodil někde do příkopy, ale nic jsme nenašli. Pokud náhodou přizná, že ho přejel bodou chtít, aby jim psa vydala a mohli si ho pohřbít. Navíc taky, aby viděllii jestli pes nemá nějaká střelná zranění.
Kluci z toho byli úplně mimo a vůbec jich ani nenapadlo mu něco říct. Soused byl navíc tak v šoku, že nebyl schopen vůbec vnímat. Ani si nevšiml jaké měl auto a jak vypadal. Toho si všimnul brácha, ale taky si není jistý.
V létě jsem ho hlídala a chodila s ním na procházky. Byl to v podstatě hodný pes, ale trochu švihlej. Nicméně je mi hrozně moc líto malého souseda.
Tímto bych chtěla poukázat, že lidé sou i svině a jejich chování je někdy víc než podivné.

Vikina

7. ledna 2013 v 8:00 | Katy<3 |  Animal*
Samozřejmě se ode mě milostivá nenechala vytáhnout z klece. Takže jsem ji aspoň v kleci cvakla.