Prosinec 2012

Je to klišé, ale co se dá dělat...

31. prosince 2012 v 16:11 | Katy<3 |  Mix
Chtěla bych Vám všem popřát do nového roku všechno nejlepší. Nezapomeňte vykročit pravou nohou.

Shrnutí včerejšího cvičáku

31. prosince 2012 v 11:50 | Katy<3 |  Mix
Ráno jsem vstávala v 7:00. Jako normálně jsem posnídala oblíkla se a šla pro Kesinu. Šli jsme na vlakové nástupiště. Byli jsme tam dřív takže jsme se pořádně proběhli po peronu. Kesina si cestou vzala něco. (Nevím jak ji odnaučit, aby všechno hned žvýkala). Hrozně divně až komicky přežvikovala. Fakt to bylo strašně směšné. Donutila jsem ji to vyplivnout a zjistila jsem, že ta trubka praštěná si vzala žvejkačku.
Potom jsme seděli v budce a čekali až přijede vlak. Tentokrát jsem Kesině nedávala kšíry, protože jsem myslela, že už ten nástup do vlaku zvládne sama, ale jak na potvoru jí to nějak nešlo. Ve vlaku jsem objevila prázdný vagon tak jsme ho hned obsadili. Naštěstí se k nám nedostala průvodčí. Takže jsme opět jeli "na černo" (Stojí to nehorázný prachy. Navíc teď když už nemůžu jezdit na poloviční) Na vlakáči jsem ji pustila, aby si vybrala cestu, kterou chce jít (Je jich tam minimálně pět).
Vybrala si cestu přes pole, která byla nějak podivně delší než obvykle.
Ještě než jsem šla na cvičák tak jsem ho asi třikrát vyfotila, abych měla nějaký materiál na slohovku do školy. Byli jsme tam opět jako první. Kesina si proletěla překážky a pak si šla lehnout na podium. Kolem 8:40 přišel Robert s Rastym (stafíkem), a proto už Kesi nemohla být puštěná.
Potom už se to scházelo raz dva. Prvně tam byli samí chlapi, ale potom naštěstí přišli i "holky".
Po diskuzi, kafíčku a čaji jsme šli ven. Kesinu jsem nechala sedět v kotci, protože jsem fotila. Fotky bohužel nejsou kvalitní, ale mám i videa z obran a ty jsou pěkné. (Jedno tu dám, ale jeden člověk to nesmí zjistit, protože by mě asi zabil :D)
Nakonec jsem si vzala i Kesku a pokusila se s ní cvičit, ale vůbec se jí nechtělo.
Měla jsem asi hodinu na to, abych došla na vlakáč. Vzala jsem to tou nejdelší cestou, ale i tak nám pořád zbyla půl hodina takže jsme si tam poseděli.
Zpátky jsme jeli vlakem "City Elefant". Je lepší, protože do něj nevedou schody, ale zase vevnitř jsou všude takže jsme čekali u dveří. Za skleněnými dveřmi bylo štěňátko rotvíka a s Kesinou na sebe přes dveře koukali. Bylo to roztomilé.
Doma jsem Kesině dala vodu a šla ji zavřít.
Taková byla naše neVÝCVIKOVÁ neděle.
A tady je slíbené video, ale pšššttt!!!

Kesi- fotky

29. prosince 2012 v 12:31 | Katy<3 |  Animal*A hodně nepovedenéProstě a jednoduše fotky

28. prosince 2012 v 13:37 | Katy<3 |  Mix

Lumix FZ62

27. prosince 2012 v 16:51 | Katy<3 |  Mix
Podle nadpisu vám možná bude jasné, že jsem dostala nový foťák. Pro umělce to sice asi není nic moc, ale já jsem nadšená, že skoro nejsem schopná se na nic soustředit.
Toto je ukázka. Asi si řeknete, že na tom není nic světoborného, ale ještě nikdy se mi nepodařilo křečka takto pěkně vyfotit.

Já nechci

26. prosince 2012 v 17:38 | Katy<3 |  Mix
Je to divné, ale já fakt ten počítač nechci. Vím, že to dopadne tak, že já budu mít zaracha a máma s bráchou si budou sedět každý u jednoho počítače. Navíc mě nehorázně vytáčí umístění. Na mém stole si chci nechávat bordel jaký já uznám za vhodné a ne, že po mně někdo bude furt řvát ať si ukolidím. Navíc z mého téměř nulového prostoru na učebnice a ostatní věci a teď už vůbec nemám nikde místo. Ani Izzie by z toho nebyl nadšený kdyby tomu rozumněl, protože ho teď už nebudu moct pouštět ani po pokoji. To už se potom dostane ven z klece jen v létě, když bude celou dobu venku v ohrádce. Matýsek ani moc nevadí, protože on kabely nekouše, ale zase za sebou necháva bobky a to taky není zrovna příjemné. Asi je nakonec fakt budu muset dát do sklepa ať se aspoň trochu vyřádí.

Vím, že tenhle článek nikoho zajímat nebude, ale potřebovala jsem se z toho vypsat ikdyž je to hodně divné.

Tohle je malý Mrazík Svěží Vítr. Je na prodej a taky je nehorázně sladký. Jeho sestřička Marfuška Svěží Vítr se mi líbí trochu více, ale už zadaná. Vlastně je to jedno, protože ani jednoho mít nebudu.
Z chovné stanice Svěží Vítr (stránky ZDE)

Dáreček je objednán

26. prosince 2012 v 15:10 | Katy<3 |  Mix
Ráno jsem Kesině objednala batoh a obojek. Já totiž vždycky musím prachy utratit za havěť:DD

Žádný dárek nedělal HAF

26. prosince 2012 v 10:38 | Katy<3 |  Mix
Ne, že bych si myslela, že dostanu štěně, ale naděje umírá poslední.
Nemůžu si ztěžovat, protože jsem dostala počítač. Ježíškové se totiž špatně domluvili a tak jsme dostali dva počítače pod stromek.
Ještě mám slíbenej foťák od strejdy, protože mám dneska narozeniny. Původně jsem ho měla dostat od otce, ale ten jaksi zapoměl, že má nějakou dceru.
Zvířaci nic nedostali, ale Kesina dostane obojek. Izzie má zákaz běhání po bytě, protože mamka zjistila, že sežral kabel od netu.

A tady je dáreček, za který děkuji Clar

Ten můj vánoční ušák

23. prosince 2012 v 13:57 | Katy<3
Chtěla jsem s Izzim vyfotit nějakou vánoční fotku, ale to není jen tak. První problém je ten, že nemám foťák, ale jen mobil (hrozně pomalej). A pak si Izzie vzal do hlavy, že prostě se vyfotit nenechá.
Toto z toho vzniklo. Vánoční je tam snad jenom ta mašle, ale aspoň tam hodil takový zvláštní ksichtík.

Vánoce nás bude slavit jen devět

23. prosince 2012 v 11:32 | Katy<3 |  Animal*
Moltimerek včera večer umřel. Je dobře, že už se netrápí, protože vypadal fakt blbě. Hrobeček žádný nemá, protože venku mrzne a hrobečel i pro tak malého tvora bych kopala asi dlouho.


Nový a ještě horší

21. prosince 2012 v 18:24 | Katy<3
Možná by bylo lepší kdyby ten konec světa byl, protože novej blog mě fakt rozčiluje. Na starém sice už nějaký ten pátek nefungovalo počítadlo, ale aspoň tam hned pěkně přehledně šli vidět komentáře.
Možná jsem natvrdlá já, ale nemám tušení kde je tak pěkně přehledně mám najít.
Jsem zvědavá jestli ještě někoho napadne zkritizovat nový blog nebo jsem zase jen já toé nespokojená.

Ps.: Hlodavci mají dneska vyčištěné klícky a Kesina si u sousedů ukradla nějakou pískací hračku a pořád ji nosí sebou.

MP3 nebo pes

20. prosince 2012 v 15:49 | Katy<3 |  Mix
Od strejdy dostanu k narozeninám asi eMPé3. Říkala jsem mu, že bych chtěla spíše štěně, ale na to se moc bojí mojí mamky :DD. Aspoň zase budu moct chodit s Kesinou na dlouhatánské procházky, protože já prostě bez sluchátek neudělám ani krok :). Jak tak strejdu znám nebude to úplně nejlevnější :). Ikdyž by vlastně cizím děckám nemusel nic dávat vždycky se pořádně plácne přes kapsu. Minulý rok jsme třeba s bráchou dostali kola :). Z tohoto dárku měla samozřejmě radost i Kesinka, protože jsem s ní párkrát byla na projížďce a líbilo se jí to více než procházka, protože se aspoň pořádně vyřádila.

Týjo. Kdyby mi koupil fakt psa tak nevím co budu dělat :DD. Navíc jsem zjistila, že psa chci hlavně kvůli tomu abych byla tak nějak blíž jednomu klukovi. S Kesinou totiž jeho tempu nějak nemůžu stíhat.

Žiju

19. prosince 2012 v 19:48 | Katy<3 |  Mix
Konečně mi mamka dovolila jít na PC. Teď akorát doufám, že si to nějakou blbou známkou zase nepo*eru.
Zvířáci se mají dobře, ale Moltimer je nějaký nemocný. Myšky ze zverimexu jsou fakt spíše na krmení nějakých hadů a jiných potvor. Jestli umře do vánoc a Ferda taky dostanu od kámošky k narozkám džungárky.
S Kesinou už jsem se hrozně dlouho neviděla, protože za ní chodím vždycky až po tmě :DDD Ale i tak zvládneme něco málo pocvičit a dokonce se mi zdá, že když ji nevidím je nesmírně hodná :DDD.

Už se nemůžu dočkat na Vánoce (Asi jako každý). Teoreticky jsem měla od taťky dostat foťák, ale nějak se neobtěžuje mi ani napsat debilní esemesku jestli vůbec žije. Takže asi nemá v plánu se zastavit o Vanocích. Na víc jsem mu psala, že se mi opět pokazil mobil, a že ho potřebuju zase zpravit a on na to nic.

Nakonec sem dám fotečku jednoho z nejkrásnějších štěňátek z aktuálního vrhu Svěžích větříků.
Je prostě slečna DOKONALÁ

Izzinek

15. prosince 2012 v 15:19 | Katy<3 |  Animal*
Izzinek mě musel vyvést z omylu, že je mé nejfotogeničtější zvířátko a pořád hopsal a nechtěl zůstat na křesle.

Nesnáším dějepis!

15. prosince 2012 v 13:13 | Katy<3 |  Mix
Je to tak promitivní předmět a já z něj dostala pětku. A to především kvůli učiteli. Zjistil, že dva kluci si vždy vyfotily písemky a pak je donesli ostatním a kvůli tomu nám dal pepadovku. Asi ho nenapadlo, že by mohl pochopitelněji formulovat otázky a pak by mu nikdo písemky nebral.
Kvůli té pětce mám ASI zaracha. mamka mi nic neřekla, takže se jí budu muset zeptat.

Na fotce jsou štěňátka z chs Svěží Vítr
Jednoho modráčka bych hned brala domů :)

Další důkaz toho, že na Světě je bordel

14. prosince 2012 v 18:35 | Katy<3 |  Mix
Milovníků psů a ostatních zvířat je bezesporu spousta, ale bohužel né tolik, aby jsme dokázali zabránit svinstvu, které se děja třeba u našich sousedů Poláků nebo na Ukrajině.
Na jednom blogu (tomhle) jsem si přečetla v čem mají prsty velké organizace jako třeba UEFA, Adidas, Mc Donald's, Orange a určitě i mnoho dalších.
Pod článkem na uvedeném blogu je video, na které jsem se podívala, ale neměla jsem žaludek na to ho shlédnout celé. Bylo mi z něj tak zle, že sem se okamžitě musela jít pomazlit s tou mojí baculkou.
Tohle je první fotečka, kterou mám od Kesinky.
Nevím proč, ale zrovna pod tenhle článeček mi
připadá vhodná.
Ps.: Určitě se na ten blog podívejte, ale to video bych nedoporučovala. Já to vzdala u záběru na psa, kterého zaživa vhodili do nějakého drtiče.

Boží

13. prosince 2012 v 13:00 | Katy<3 |  Mix
Dívala jsem se na nějaké videa se psy a jedno mě vážně dostalo. Absolutně nechápu jak se toho ten hafák tolik naučil, ale je to něco úžesného. Určitě se podívejte na celí, ikdyž je delší.

Jak z divokých vajec

12. prosince 2012 v 19:18 | Katy<3 |  Mix
Po delší době jsem byla s Kesinou na procházce. Nechtělo se mi totiž jít ten náš okruh, kde Kesi může být puštěná volně, protože mám vždy když odjede teta zpátky na Slovensko takový hnusný pocit. Doufám, že už zase to bude v poho (vím, že to zní divné a věřte mi JE TO DIVNÉ... Ani nevím jak to popsat) Kesina okamžitě běžela kolem domku, kde bydlí můj děda, protože si vzpomněla, že si tam v pátek hrála s bratrancem, kterého viděla poprvé a zamilovala si ho.
Nicméně Kesina ani trošku neposlouchala. Dala jsem ji dneska odpočinkový den, protože se stejně nesoustředila a bylo by to zbytečné. Stejně si v tom sněhu nechce sedat ani lehat, takže cvičíme jen chůzi.

A tady je vzpomínka na letní výcvik.

Fotky- Viktorka

12. prosince 2012 v 13:00 | Katy<3
Jsou focené v kleci, protože z nejasného důvodu ke mně na ruku nechce a vždycky mě poklove a to není moc příjemné.Mojání

11. prosince 2012 v 18:34 | Katy<3 |  Animal*

Nádherní Mr. and Mrs. Smith´s

10. prosince 2012 v 19:32 | Katy<3 |  Mix
Tihle dva prcci jsou překrásní. Zbarvení blue merle což je u australského ovčáka to nejkrásnější (aspoň podle mě). Navíc mají ocásek, takže až vyrostou budou úplně dokonalí. Není to sice německý ovčák, ale i za psa tohoto plemene bych byla neskutečně ráda.

Miki- Fotky

9. prosince 2012 v 17:01 | Katy<3 |  Animal*

Prostě článek

9. prosince 2012 v 12:35 | Katy<3 |  Mix
Přináším Vám video! :D Je s Thomaskem jak baští píškot.
Jinak dneska jsem byla na cvičáku a výcvikář nás pochválil za chůzi a zrovna od tohohle pána si toho nesmírně vážím.
Ostatní zvířata se mají dobře. Izzinka s Matesem budu muset ještě pustit, aby se proběhli, ale to až později.
Kromě tohoto videa bych ještě dneska chtěla přidat fotečky koček. Tedy spíše Mikišky, protože její fotky tu snad ještě nikdy nebyli a pak bych chtěla ještě vyfotiti tu moji křečici milovanou Buffinu.
Ikdyž je venku poměrně hnusně mám celkem dobrou náladu. Vlastně divnou, protože na jednu stranu jsem ráda, že jsem viděla svojí milovanou tetičku a na druhou mě mrzí, že už jsou nejspíš na cestě zpátky na Slovensko. Byla jsem za nimi v pátek a sobotu. Kesina šla samozřejmě se mnou a hrozně se líbila mému bratranci a on jí taky. Je to asi proto že on sám má doma labradorku. Taky se očuchávala s Áronem, ale je přes plot. Já ho pro změnu krmila piškotkama :D.
Tak a teď to video:
Místy jde vidět jak vzadu vykukuje Mikiška :D
Tady jde trochu vidět ta boule co má na čumáku

Nikdo to nechápe

7. prosince 2012 v 18:24 | Katy<3 |  Animal*
Loni jsem vyfotila dvě trochu zvláštní fotky. Sami o sobě nijak zvláštní nejsou, ale dva zvířata na ní celkem jo.