Září 2012

Pozastavuji

27. září 2012 v 14:39 | Katy<3 |  Animal*
Áno, ano musím pozastavit. Kvůli špatným známkám dostanu zaracha a připadá mi nefér vám to oznámit. Pokud vše půjde jak má tak se tu dostanu za týden (možná dřív).

Procházka

25. září 2012 v 18:01 | Katy<3 |  Animal*

Vesta

24. září 2012 v 20:08 | Katy<3 |  Mix
Konečně jsem si objednala vestičku pro psovody. Sice to není značková gappayka, ale aspoň cena je přijatelnější. Krom nápisu "Gappay" na zádech jsou stejné. Teď už jen doufám, že dojde v pořádku.


Cvičák

23. září 2012 v 13:22 | Katy<3 |  Animal*
Ták nakonec jsem Kesi vzala na cvičák. Ku podivu byla nějak moc hodná.Akorát mi ráno nechtěla jít na nástupiště k vlaku. Nakonec, ale šla a ani jsem jí nemusela pomáhat do vlaku. Hupsla tam úplně sama.
Na cvičáku se proběhla a dokonce mi ani nezdrhla za psem. To mě celkem udivilo. Doma utíká, aby si našla nějakého fešáka a kdyžPak jsem ji dala do kotce. Nejvíc mě překvapila chůze u nohy.
Šla úplně ukázkově až jsem se bála, že mi někdo vyměnil psa.
Ale přesvědčila mě , že je to ona když se vrhla na jednu fenu.

Tommiček

21. září 2012 v 16:18 | Katy<3 |  Animal*
Musela jsem vyfotit Tmmyho. Nejsem si jistá jak dlouho tady ještě bude :-'(. Vypadá fakt špatně. Ta "věc" co vypadá jako plíseň se mu neustále zvětšuje. Poslední dobou mívá i nějak moc slepený očička. Takže mu je vždycky musím namočit a opatrně rozlepit a stejně když jde spát a pak vstane má je zase zalepený. Navíc jsem si všimla, že je nějakej holej. Tedy když si nacpe žgraně průsvítá mu kůže a místo dokonce chlupy vůbec nemá.

Tady jde trochu vidět ta plíseň


Tady se na něj kouká Larry. Asi mu taky připadá divné, že křeček plesniví.

Maťa s okurkem

20. září 2012 v 17:01 | Katy<3 |  Animal*

Je rozhodnuto!

19. září 2012 v 15:18 | Katy<3 |  Animal*
Už jsem se rozhodla. Kesi teď může zapomenout na nějaké běhání. Bude pěkně na stopovačce. Jen doufám, že se nestane to co minule a nenajdu přímo u ní v kotci nějakého podvraťáka.
Na cvičák půjdu jen v neděli. Musím totiž jedné paní přinést fotky z Dětského branného dne ať je může dát na naše klubové stránky. S Kesi tam cvičit nebudu. Stejně to teď vůbec nemá cenu když mě prvotřídně ignoruje. Nejvíc mě dokáže naštvat jak se na mě podívá takovým pohledem co říká "Jsi opravdu tak blbá a myslíš si, že Tě poslechnu". V tomhle je o hodně jiná než ostatní psy. Když nějaký pes nepříjde tak neví co se po něm chce nebo neslyšel, ale Kesi se ještě provokativně podívá aby mi dala najevo jak moc ji otravuju.

Já ju jednou zabiju

18. září 2012 v 17:33 | Katy<3 |  Animal*
Áno je to hnusné, ale já mám nervy jenom jedny a Kesi zkouší co vydržím. Včera mi utekla. Já to nechápu pročutíká za psy když ví, že pak dostane. Asi ji to za to stojí. Tentokrát se sice vrátila sama, ale kdyby nestály u cesty kombyjny určitě by se nevrátila. Na jednu stranu jsem ráda, že mi neutíká pořád, ale jen když hárá, ale i tak mě to rozčiluje. Navíc je naprosto nesoustředěn, takže to se cvičákem vydím bledě. Jo a ještě se dneska pokusila o sebevraždu. Tedy šla nahánět auta.
Už aby byl konec a zase se chovala klasicky praštěně.
Fotku jsem našla až teď, ale myslím, že je focená někdy loni.
(Zdroj:Tady)

Kočata

18. září 2012 v 17:00 | Katy<3 |  Animal*

Blbůstky

16. září 2012 v 9:28 | Katy<3 |  Animal*
Takže jsem se konečně dokopala dát sem video, které jsem natočila cca dva dny zpátky. Zkoušela jsem na něm dávat Kesince povela na dálku.


Kosmetická úprava (Z pohledu Matýska)

12. září 2012 v 20:14 | Katy<3 |  Animal*
Ahojá
Páníčka dneska vypila kafé s kofeinem a to znamená katastrofu. Na ní to totiž působí hrozně je pak přehnaně akční a většinou to odneseme my chlupáči. Tak třeba dneska se rozhodla mě vykoupat, protože podle ní hrozně smrdím, ale mě se můj parfém líbí.
Jen jsem viděl plastovou lahvičku s etiketou na které byl budl věděl jsem, že je zle. Aby se mé špatné tušení potvrdilo stačilo se podívat do umyvadla kdy byla napuštěná voda. Musel jsem to ale přetrpět, protože by mě jinak vyhodila ven do ohrádky.
Po koupeli se mě snažila obalamutit siláckými řečmi jako třeba "Ty jsi pašák" a podobné blbosti, kterých jsem si moc dobře vědom. No a mělo to pokračování. Vzala takovou škaredou lesklou věcičku a začala mi s ní ucvakávat drápky. Ona tomu říká pedikúra nebo nějak podobně.
A do třetice všeho zlého se rozhodla mě zbavit mé hučky, kterou jsem si pečlivě pěstoval na své hlavě. Vzala nůžky a udělala fik sem fik tam a bylo po hučce. Teď abych chodil kanály než mi to doroste. Ani žádná baba si mě nevšimne.
Za odměnu mi dala mrkev, ale já si jsem jistý, že bych ji dostal i normálně, protože ji dostali i Tommy, Buffy a Izzie a ti si nic takového neprožili.
Jo a páníčka říká, že to bude mít pokračování a to tím, že nás s Izzim vysprejuje preventivně proti blechám. Prý to nemám Izzimu říkat, protože by vzal nohy na ramena. Já mu to stejně všechno na truc vyžvaním.
Pápa loučí se s Vámi Mates bez hučky.

Fotky

11. září 2012 v 20:04 | Katy<3 |  Animal*
Fotky ZDEOmlouvám se za dočasnou neaktivitu až se mi bude chtít všem to vynahradímMrkající

O včerejším Dětském Branném Dnu

9. září 2012 v 15:34 | Katy<3 |  Mix
Jak už asi všichni víte včera se konala akce na cvičáku. Když to vezmu úplně od začátku tak jseme v pátek uklízeli. A v sobotu už od devíti jsme opět uklízeli. Nacvičili si trochu základní povely a dál připravovali.
Nejprve si děti zasoutěžily na různých stanovištích. Já byla na švihadle a to jak u malých dětí tak i u vetších. Bylo zajímavé, že se těm dětem vůbec nechtělo mluvit, když k nám doběhly. Všichni byli vyřízení a já s Hankou (kamarádkou, která se mnou byla na švihadlech) jsme se je snažily povzbudit. Dokonce tam byla holčička, která vůbec nebyl zklamaná z prohry, protože už prý jeden závod vyhrála. U toho jak mi to vysvětlovala jsem se málem potrhala smíchy, protože jak jsem se později dozvěděla ona byla nejrychleší spermie.
Po vyhlašování cen se připravili kluci airsovťáýci (nevím jak to napsat). Vzali si ještě jednoho kluka od nás a ukazovali jak se vraždí.
Potom jsme nastoupili my. Já, Kesí a Blanka s Berou. Jo ještě abych nezapomněla předváděla jsem ve vestě pro psovody. Půjčil mi ji kamarád o kterém jsem se zmiňovala v předchozím odstavci. Vlastně ani nevím jak jsem v ní vypadala. To uvidím na fotkách. Tak jetě k tomu předvádění. Byla to rychlovaka. Kesi to zvládla celkem dobře, akorát si z odložení sedla dřív než jsem dala povel.
Jako další byly na programu obrany. Bylo to číslo začínajícího figuranta a začínajícího psovoda se psem. Musím uznat, že jim to šlo. Však později až se dostanu k foťáku sem dám videa i z obran.
No a mezi tímto programem přijeli hasiči a ještě předtím koně, na kterých jsem si bohužel nestihla zajezdit. U hasičů jsem zažila úplnej trapas. Když jsem chtěla nastoupit do člunu tak jsem nedokázala přeskočit tolik vody a tak mě jeden z hasičů přenesl a všichni se mi začali smát.
Jo a mimochodem od předváděčke jsem neviděla svého psa. Každý si ji bral jak chtěl, ale mně to nevadilo aspoň jsem měla jistotu, že se nenudí.
Na večer mě kamarád naučil střílet ze vzduchovky a Kesi byla s Danielem. Vlastně ani přesně nevím kdo to byl. Každopádně ho poslouchala na slovo a to mu bylo 10 nebo 11 let. U "střelnice" jsem se zabavyli nejvíc. Ikdyž už byla tma, že na terč nešlo vidět tak jsem si střílela a kluci teda hlavně Petr (myslím, že se tak jmenoval). Když jsme se pošťuchavaly s kamarádem tak měl hrůzu v očích, protože jsem tam běhala s nabitou zbaní. Všichni to nakonec přežili bey úhony.
no a pak byl konec, teda pro mě. Kámoš mě odvedl na vlak. Mimochodem sem ani netušila, že je s ním sranda. Mno a to bylkonec. Pak jsem se ještě dozvěděla, že se to tam pak pěkně rozjelo.
Kesině se tam snad líbilo a mě na 100%. Fotky a videa sem dám áž shromáždím fotky ze všech stran.

Držte palce!

8. září 2012 v 7:31 | Katy<3 |  Mix
Tak už dneska je dětská banný den. Počasí vypadá celkem hnusně, ale hlásili, že má být pěkně tak snad se to spraví.
Jinak už tam máme skoro všechno hotové. Včera chlapi vysekaly stezky na kterých se budou plnit úkoly a zbytek dospělích třídilo ceny a označovaly stezky. No a já s dalšíma dvěma holkama umývala skleničky, štucky, hrníčky a štamprle. Nevím co tam chce Renča ještě připravovat, ale v devět už tam mám být a asi tam zůstanu až do večera. JO ještě jsem se zapomněla zmínit o tom, že nejspíš budu na jednom ze stanovišť kde budou děti plnit úkoly.
Jinak možná úplně odpadne předváděčka, protože máme málo psů (což je v kynologickém svazu poněkud zvláštní :D) A i kdyby se předvádělo tak nevím jestli bych šla s Kesi, protože se začala hárat. Ale i kdyby se nepředváděla tak myslím, že bude sranda.
Fotka z minulého ročníku.

V zeleném ráji

6. září 2012 v 18:59 | Katy<3

Izabela is a model

6. září 2012 v 17:49 | Katy<3 |  Animal*

Izzie je rozený model. Jako jeden z mála mích mazlíčku parádně pozuje. Nejvíc se mi líbí fotky kdy Izzie stají na zadních.

5.9.2012

5. září 2012 v 20:35 | Katy<3 |  Animal*

Na Těrlické přehradě

4. září 2012 v 18:25 | Katy<3 |  Animal*

Začnu se snažit (zase)

3. září 2012 v 11:49 | Katy<3 |  Mix
Včera jsem s mamkou uzavřela dohodu ohledně psa. Psa dostanu jestliže budu mít na pololetí samé jedničky. To nedám, ale chtěla bych vidět její výraz kdyby mi toho psa musela koupit. Sama navrhovala dokonce slona, protože se je jistá, že to nedám a bohužel má pravdu.
Už mě nebyví pořád poslouchat jak jsem blbá. Vždycky paskuje jak vidí moje vysvědčení, ale svojím se mi nikdy nepochlubila. Navíc nemůže po mně chtít, abych byla nejchytřejší na světě. Já to hold zdědila jen ty nejhorší vlastnosti z obou.
A tohoto pejska bych chtěla. Border kolie hnědá. Myslím, že by nemusel být problém ji uživit. Není to moc velký pes a mně by bohatě stačil.
Jenže o tom všem si může nechat jen zdát:(.

To jsem opravdu nečekala

2. září 2012 v 12:09 | Katy<3 |  Mix
Asi před hodinkou jsem dorazila domů ze cvičáku. Na cvičáku jsem se nastačila divit kolik lidí dnesko přišlo a pořád chodili další a další. Někteří tam byli poprvé, jiní tam byli po dlouhé době.
Až pozdějimi docvaklo, že tam přišli hlavně kvůli domluvě na Dětský branný den. Na ten jsem málem zamněla a to je už tuto sobotu. Aaáá já se tam tak těším a zároveň i bojím. Na předváděčce budeme asi jen čtyři. Nejvíc se bojím toho, že Kesi si všimne Martina (jejího oblíbence) a začne poslouchat ho místo mě. Doufám, že ne :) Už jsme se domluvili, že budeme stát každý na jedné straně, protože naši psi jsou jediní, kteří štěkají na povel.
Jinak dneska to s výcvikem nebylo moc žhavé (jako vždy). Udělali jsme si chůzi u nohy a pak nějaké obraty a tím to skončilo.
(Ta je z dnešního cvičáku)

Nej hlodavec

1. září 2012 v 19:16 | Katy<3 |  NEJ hlodavec
Nellinka
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Igor
imagebam.com
imagebam.com

Berry
imagebam.com
imagebam.com
imagebam.com

Vikoušek
imagebam.com