Srpen 2012

Záhada vyřešena :(

31. srpna 2012 v 10:11 | Katy<3 |  Mix
Už vím proč my zmizel lay z blogu. Byla to fakt záhada...
Já si totiž smazala složku ve které byl uložený. Nechápu na co jsem myslela, že mi nedocvaklo co vyvádím.
Teď jsem nadně, protože nový lay sama neudělá a pochybuji, že někdo by si dal tu práci a udělal lay pro takového moulu jako jsem já :'(

Je to labrador

30. srpna 2012 v 16:49 | Katy<3 |  Animal*
Dneska jsme byli s Kesulou na Těrlické přehradě. Ještě nikdy takhle neblabla, ale dneska tam aportovala a nemohla se nabažit vody. Prostě se tam chovala jako labrador, aportovala (to nikdy nedělá) a hrozně ji to bavilo. Někdy jsem měla strach, aby jí nedošly síly když byla uprostřed.
/fotky budou až si seženu kabel k foťáku/

Teď něco z jiného soudku.... Nějak záhadně mi zmizel lay. Nevím jestli to bylo tím, že něco blbne na "blog.cz" nebo jsem to zmrvila já.

A teď úplně něco jiného..... Celkem mě štve jedna holka z blogu. Já sice taky neobíhám blogy pravidelně, ale ona prostě nenapíše žádný komentář, takže ode mě už žádný koment neuvidí.

Info

27. srpna 2012 v 12:31 | Katy<3 |  Mix
Už se mi vůbec nechce psát. Mám teď takovou blbou náladu. Hrozně se mi stýská po bratrancích, tetě a strejdovi ze Slovenska. Nevím jestli to tak mají i jiní lidé, ale já když někam jedu tak se bojím odjezdu domů, protože se mi pak stýská a navíc bratrance jsem viděla asi po dvou letech a nestačila jsem se divit jací to jsou fešáci :DD Ikdyž jsem se tam i dost nudila a bavil se se mnou jen ten starší bratranec hrozně se mi tam líbilo. Ani se mi moc nestýskalo po Kesině, protože tam bylo cca 32 psů.
Teď pořád přemýšlím jestli se tam ještě letos dostanu, nebo se na mě otec vykašle. Ježiši já jsem tak hrozně divná osoba.

Mimochodem už mám dost peněz na novou klec, ale asi ji kupovat nebudu, protože by musela být jen jedna a ty dvě staré bych musela vyhodit, jenže co bych dělala kdyby se Matýsek s Izzim nějak nepohodli a já bych pak neměla jednoho z nich kam dát. A navíc ta stará klec (cca 10let) je jedna z mála vzpomínek na mého předchozího králíčka Boba. Takže ji v žádném případě nevyhodím.

Když už jsem u toho Bobana tak 22.8. to byl přesně rok co nás Bobánek opustil. Vyplela jsem okolí hrobečku a vyčistila kámen co na nem má, protože začal zelenat a mizely z něj písmena. Ještě jsem mu tam dala kytičku. Měla jsem zákaz zapalovat svíčku, protože jsou hned vedle tůje a ty jak by chytli začala by hořet pergola, garáže, barák od sousedů a nakonec naše bytovka, takže by vlastně celá naše obec, která čítá pět a půl lidí lehla popelem.

Místo klece si koupím vestu pro psovody. Chtěla bych ji mít do 8.září, protože chci na Dětském branném dnu vypadat jako psovod. Jenže mi Ivča odjela na tábor takže si nemám u koho objednat. Kdyby někdo bydlel poblíž Dětmarovic a měl čas, ať se zastaví. Bude tam ukázka základního výcviku (budu předvádět mimo jiné i já), kluků co hrají airsoft (tomu moc nerozumím), pro "děti" do patnácti budou připraveny soutěže, jízda na koni, nebo plavba hasičským člunem a možnost prohlídnout si hasičské auto.

Teď koncem prázdnin oslaví křečice Buffyna už rok. Její mamča Justin dokonce tři roky.

Jo a ještě pojedeme zítra, pozítří a popozítří na nějáké výlety a na jeden z nich bych chtěla vzít i Kesinu, ale to ještě není jisté. Jeden z výletů bude do Polska do nějakého zábavního parku.
Wow. To už bude třetí stát, který navštívím za tyhle prázdniny. Jsou to asi jedny z nejlepších prázdnin vůbec a to hlavně kvůli tádenního pobytu u mé milované tetičky.
Loučím se s Vámi tak pac a pusu.
Pápá .

Labradoodle

25. srpna 2012 v 22:26 | Katy<3 |  Animal*
Přidávám pár foteček labradorů mích známích. Labrador je téměř náš rodinný pes.
Sally
Peggy
Sally a Peggy
Tyhle dvě krásky patří mé "tetě" tedy mamčiné sestřenici.

Tara
Tahle kočanda patří mému bratranci. Je poťapaná stejně jako většina labradorů, aproto nemám žádné požádné fotečky.

Fotečky, videa atd.

24. srpna 2012 v 19:27 | Katy<3 |  Animal*
Fotky jsou ZDE. (Jestli se Ti nejdou zobrazit pisni do komentářů... Něco s tím udělám.)
Videa jsou:Damáá

23. srpna 2012 v 10:51 | Katy<3 |  Mix
Opět se to trochu protáhlo, ale stálo to za to.
Byla jsem tam jak v ráji. Všech cca třicet psů se se mnou bavilo. Viděla jsem i hodinu staré štěňata čivavy, týden staré kavalíry, třítýdenní maltezáčky a ještě pětitýdenní maltezáky. Taky jsem si tam našla pár miláčků jako třeba kavalírku Jenny, která by si nechala pořád tahat ten její tlustý zadek. Po té se mi bude asi nejvíc stýskat, protože takový pakopes se jen tak nevidí.
Doma jsem si zamilovalo "pokaženou" čivavu Mišku. Chudinka maličká se narodila bez ocásku.

Zjistila jsem, že mám celkem pěkné bratrance, ale s tím mladším byla hrozná nuda.

Jo a taky jsem byla v Maďarsku v nějaké bazilice. Přivezla jsem si strach z vysokých stropů, schodů a všeho starého.

Fotky psů sem hodím později, protože teď musím jít zkontrolovat Matese, Izziho a Kesandu.

Kdyby někomu nešlo na rozum proč je článek tak choticky napsán je to protože neumím psát články.

O mně

15. srpna 2012 v 14:07 | Katy<3 |  Mix
Je zajímavé, že když napíšu, že už nebude žádný článek tak to poruším. No nic... xD
Tákže, co bych mohla říct o sobě...(?) Asi to, že jsem adminkou tohoto blogu+dalších dvou a třetího spoluadminkou. Je zvláštní, že blog od kterého jsom čekala nejmenší úspěšnost je nejúspěšnější:D
Jsem jednou z největších fanoušku skupiny Varsity Fanclub vlastně teď už se jmenujou jinak takže jsem fanynkou Afterromeo(Ti kluci nemájí žádnou fantazii a od to se odráží na děsivých názvech skupiny). Před rokem jsem se dokonce setkala s těmito kluky a nikdy na to nezapomenu:). To už jsem, ale odbočila někam jinam...

Je mi čtrnáct a jmenuju se Katka. Mám osm teda devět mazlíčků a z toho jsou čtyři jen mojííxD. Poslední dobou mě chytla sportovní kynologie, které se snažím maximálně věnovat, ale můj pes to nějak fláká :DDD. Jinak nemám nějaké zvláštní zájmy, protože mě nic moc dlouho nebaví.
No a už nevím co víc napsat. Jsem prostě nudná:/.

Tak asi naposled

14. srpna 2012 v 17:35 | Katy<3 |  Mix
Už se mi nic nechce vymýšlet.
Pozítří jedu s taťkou na Slovensko za tetou. Budu tam asi do neděle. Žádné články už FAKT přednastavovat nebudu a asi už ani žáden nenápíšu. Až přijedu hodím sem fotečky. Doufám, že budou nejáké povedené.
Jinak zvířata jsou zabezpečena a budou se mít dobře.
Jo ještě ohledně toho kocoura... Mamka Lukiho hned poznala, protože žíká, že žádný nemá tak hnusný výraz jako Luki... Nicméně se od včerejška neukázal.

Kdo/co to byl/o

13. srpna 2012 v 15:09 | Katy<3 |  Mix
Už asi tři dny na nějakého kocoura mňarčí sousedovic kocour. Nevěděli jsme na koho, protože tu nikdo nemá staršího kocoura, když se ztratil Luki. Možná jsem se spletla, ale na 50% to Luki byl. Ten kocour měl úplně stejnou hlavu. Tělo měl úplně jiné než Luki, tak newím.
Hrozně naříkal a očividně je to zvíře vážně nemocné. Nechal se pohladit, ale pak začal být agresivní, ale nehnul se z místa. Až když jsem pustila Kes o kousek popošel a pak na ni zaútočil. Musel to být Luki, nebo kocour za statku, jenže tam jsou kočky divoké a nikdy by k sobě nenechali přiblížit člověka.
Prvně jsem si myslela, že je to sousedovic Bedřich, ale ten přišel o chviličku později, takže to on nebyl.
Sakra teď se nezbavím té myšlenky, že je to můj Lukášek a někde trpí. Ten kocour asi moc dlouho žít nebude, protože vypadal fakt zle a i se tak choval.
Vyfotila jsem si ho abych mohla porovnat fotku Lukiho a tohoto kocoura. Dám je sem obě. Klidně mi napište jestli si myslíte, že je to on, nebo je to jiný kocour. Hlavně vemte na vědomí, že Luki nebyl víc než měsíc doma, takže se mohl změnit.
Luki, když byl "vyžraný"
Kocour co tu byl.

Šmoulinka

13. srpna 2012 v 14:18 | Katy<3 |  Animal*

Kočky

13. srpna 2012 v 10:43 | Katy<3 |  Animal*
Takže chci tady ukázat fotečky koček, které má teta. Má jich šest+jedno malinké koťátko.
Nechce se mi fotky dávat do článku takže jsou TADY .


Nejvíc se mi líbil Ťapík, protože jsem ještě nikdy neviděla tak krásného a hlavně velkého kocoura. Vlastně je to celkem obyčejný černý kocour s bílími tlapkami.
Macík zase vypadal jako čistokrevný a taky se mi líbil, hlavně ta jeho super mazlivá poveha.
Šmurinka je mazlík, ale trikolora a to se mi moc nelíbí.
Liliána je hrozně zvláštní. Někdy má mazlivou náladu a jindy je nejprotivnější kočka co kdy chodila po zemi. Nelíbí se mi, že má "rozpláclí" čumák, ale u těchto koček to tak má být.
Sisina je naprosto nejsrandovnější kočka. Má mít v rodině mainskou mývalí krev, ale není to moc poznat.
Nejnepříjemnější kočka je Bublina. Je protivná a někdy i agresivní. Stačí kolem ni projít a už syčí. Už podle jejího výrazu jde poznat že to není mazel.
Šmoulika je to nejdokonalejší kotě. To ani nejde popsat jak se vyblbovala. Ještě dnesku tu s ní dám video.

Matyho rodinka

12. srpna 2012 v 14:12 | Katy<3 |  Animal*

Terezka

11. srpna 2012 v 16:03 | Katy<3 |  Animal*

Konečně doma!

11. srpna 2012 v 15:10 | Katy<3 |  Mix
Mno tak se mi ten pobyt v Koryčanech prodloužil o dva dny.
Bylo tam fajně, ale doma je doma. Co nejdřív bych sem chtěla přidat fotečky, takže asi až zítra.

Doma je všechna zvěř živá a zdravá.

Matýsek

8. srpna 2012 v 12:00 | Katy<3 |  Animal*

Larry

7. srpna 2012 v 12:00 | Katy<3 |  Mix

Týrání

6. srpna 2012 v 19:32 | Katy<3
Dneska jsem Izzimu dávala kapka s vitamínem "C". Ten u toho vyváděl jako bych ho vraždila. Chápu, že to chutná hnusně kysele, ale určitě se dají přetrpět dvě kapky rozmíchané ve vodě. Musela jsem ho celkem škaradě vzít, aby zůstal ležet na zádech a pak jsem mu dala roztok injekční stříkačkou do tlamičky. Chvilku se nehýbal a ve mně hrklo, že jsem ho utopila, ale za cvhiličku se vzpamatoval a místa aby roztok rychle spolkl začal ho po mně plivat.
Potom se tvářil hrozně dotčeně a jakmile jsem si ho chtěla vyfotit začall házet takové pohledy aby všem hned bylo jasné jak špatně se tady má. Asi mu dopřeji "prázdniny" u někoho v králíčárně aby zjistil, že se má jako prase v žitě.

Nebudu tu

6. srpna 2012 v 11:03 | Katy<3 |  Mix
Takže zítra nebo pozítří jedu do Koryčan (od tamať mám Matýska). Žádné články přednastavovat nebudu, protože se mi nechce a je to jen na tři dny. Možná vyfotím rodinku od Matyho (pokud tam teta ty morčata ještě bude mít).
Je tam spousta zvířat, hlavně koček. Takže se tam nudit nebudu (aspoň doufám).
Dneska ještě asi přídám nějaký fotky, ale moc se mi nechce.

Yeeh!!!

5. srpna 2012 v 13:39 | Katy<3
Ou yé mně se konečně podařilo rozjet PS :DDD

Ze včerejška a dneška

5. srpna 2012 v 13:28 | Katy<3 |  Animal*
(Dnešní foto z motorestu)
Takže včera jsem nakonec byla na cvičáku, ale nebyl tam výcvikář. Takže s výcvikem to nebylo nějak slavné a navíc Kesi chtěla sežrat každého psa.

Dneska jsme byla na cvčáku. Mimo jiné jsem se dozvěděla, že budeme stejně jako loni předvádět základní výcvik na dětském branném dnu.
Kesin si to pořádně užila. Hlavně jak jsme přišli, protože si s ní hrál její oblíbenec Martin. Byla pak totálně vyřízená. Už jsem ji dlouho neviděla tak unavenou, ale aspoň se vyřádila. Sice mě to trošku naštvalo, protože když se s ní chci tahat o aport/hadru tak prostě nechce. Po cvičáku jsme šli do motorestu na "pivo" (kofolu) a tam Kesa začala vyvádět, jelikož musela být uvázaná a to se jí ani trošku nelíbilo.

Jít či nejít

4. srpna 2012 v 6:21 | Katy<3 |  Mix
Pořád se nemůžu rozhodnout jestli mám jít dneska na cvičák nebo ne. Moc se mi nechce, ale zase když už jsem vstala v pět abych nezaspala asi bych jít měla. I Kesi to potřebuje jako sůl. Už jsem s ní na tom druhém cvičáku nebyla celé tři týdny.Nevím proč, ale prostě mě tam nic netáhne, tak jako na cvičák na Koukolné. Možná to bude tím, že tu neznám tolik lidí a nikdo se mnou moc nemluví, kdyžto na Koukolné jsem členem tudíž se ke mně chovají jako bych patřila do rodiny. :D Asi bych si měla zařídit členství i na tom dnešním:D.
Aspoň, že tam snad bude Kesinčin kamarád, který nás minulou neděli zradil a jel na cvičák někde jinde :/.


Kamarádi

3. srpna 2012 v 11:11 | Katy<3 |  Animal*
Tak jsem nafotila nějaké ty fotečky s koťaty, morčetem a králíkem, ale nechce se mi je dávat do článku. Takže fotky jsou v galerii TADY .

Kesi-Povely, které ovládá

2. srpna 2012 v 14:42 | Katy<3 |  Animal*
 1. Sedni- Sedne si.
 2. Lehni- Lehne si.
 3. Ke mně- Dojde a sedne si přede mě.
 4. K noze- Sedne si k noze a čeká na další povel.
 5. Zůstaň- Zůstane v sedě nebo leže minim. 5metrů ode mě.
 6. Štěkej- Začnš štěkat
 7. Pac- Podá packu.
 8. Druhou- Vymění packu.
 9. Drž- Drží předmět.
 10. Pusť- Pustí předmět.
 11. Plaz- Plazí se u nohy.
 12. Popros- v sedě se "postaví" na zadní.
 13. Nahoru- Vyleze tam kde ukážu.
 14. Dolů- Zesleze
 15. Vpřed- Běží přes překážku.
 16. Zpět- Vrátí se přes překážku.
 17. Chůze u nohy- Jde u nohy a kouká na mě.
 18. Obraty- Otáčí se u nohy.
 19. Nesmíš- Nechá předmět/osobu.
 20. Hop- Skočí do vlaku.
 21. Přines- Přinese předmět.
 22. Vstaň- Vstane.
 23. Hop do vany- Skočí na zahradě do vany
 24. Hledej- Najde odložený předmět.

Mia

2. srpna 2012 v 12:12 | Katy<3 |  Vzpomínáme†
Miu přinesla mamka ze statku, protože ji prostě zaujalo její zbarvení. Miušu jsme měli doma asi měsíc, protože později zmyzela.
Já si myslím, že pořád žije, protože jsem viděla úplně stejnou kočičku nedaleko od nás. Měla zvláštně krátké přední nohy a to ta kočička nedaleko od nás měla taky.